reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bo ona nie wie co ze mną zrobić, badania mam jak najszybciej zrobić, ale nie wie jak to zrobić. Dobrze wiedzieć. Pewnie trochę niższe normy będą co? Czy wyniki wychodzą wiarygodne? Dziękuje w idole za odpowieDz. :)
pytanie po co robisz badanie - jeśli, diagnostyczne, to nie wyjdą miarodajne, jeśli sprawdzić czy leki dobrze działają to po lekach koniecznie!
 
reklama
Kochane moje siedzę jak na szpilkach pod gabinetem lekarskim bo dostałam brązowych plamień oby moim fasolkom nic nie było trzymajcie kciukasy proszę [emoji173][emoji173][emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]

Trzymamy kciuki kochana, ale wierze, ze wsyzstko bedize dobrze [emoji173]️ chyba niewiele nas tu jest, ktore nie mialy plamien. Daj znac [emoji110][emoji110][emoji173]️
 
Diagnostyczne, dlatego właśnie pytam. Bo jak ona nie wie to ja tym bardziej.
no to jak chcesz wiedzieć czy masz IO to ja bym odstawiła na chwilę, bo to bez sensu, wiadomo, że metformina zwiększa insulinowrażliwość komórek...a na ile trzeba odstawić to w ulotce poczytaj ile się lek utrzymuje w organizmie, ale myślę, że 12 h to minimum
 
no to jak chcesz wiedzieć czy masz IO to ja bym odstawiła na chwilę, bo to bez sensu, wiadomo, że metformina zwiększa insulinowrażliwość komórek...a na ile trzeba odstawić to w ulotce poczytaj ile się lek utrzymuje w organizmie, ale myślę, że 12 h to minimum
Zobaczę napewno, dziękuje za odpowiedz :biggrin2:
 
reklama
Do góry