reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja myślę że w klinikach działa niezłe lobby przedstawicieli medycznych. Ja już w Białymstoku pytałam w aptece czym różni się lutinus od luteiny to Pani stwierdziła że substancja czynna jest ta sama a jedyną różnicą są wypełniacze. Uważam że dajemy się nabrać a potem po pozytywnym teście to już wszystko zrobimy aby ciąża się utrzymała. Ja tam zostawię sobie opakowanie luteiny z terminem 2021 r. bo jeszcze jeden zarodek na mnie czeka:)
 
Dziewczyny ja miałam krwotok w 8 tyg ciąży i plamilam jeszcze 2 tyg po. Biore Duphaston 2×1 i Lutinus 3x1 gdzie w op.jest 21 tabletek czyli 1 op.starczy mi na 7 dni. To daje średnio 4 op.miesiecznie po 150zl w aptece 'Pod Gryfem' bo w nich jest taniej Lutinus. Do tego Neoparin 0,4. I bede tak brac prawdopodobnie do końca ciąży. Średnio wydaje ok.1000 zl miesiecznie na leki, witaminy.Ale czego sie nie robi dla Bejbi ❤
 
Siedzę właśnie w Labolatorium z cała lista badań do zrobienia....w tym prolaktyna. U mnie dziś 5 dc, czytam w necie że oznacza się ok 20 DC...i zastanawiam się czy robić teraz czy przed samą wizyt u lekarza, ale to będzie 15dc ...więc nie wiem czy jest jakaś różnica. P.S. biorę lek na zbicie progesteronu. Helppp;)
Ja prolaktynę robiłam w 3 dc i nie musiałam być na czczo.
 
Czy tylko ja mam takiego pecha
Dzwoniłam wczoraj do novum straciłam aż 45 min dzwonic za granicy ciagle muzyka,a dzwoniłam w godzinach 9 wiec linia normalnie otwarta
Dziś postanowiłam zadzwonić znowu bo mam sprawę i 40 min dalej nikt nie odebrał wiec skontaktowałam się z operatorem pod 5 bodajże i ta przekierowali na sekretariat
Do cholery za co one biorą tam kasę jak nie idzie się z nimi połączyć
Masakra niby klinika dobra renomę ma ,ale podejście tragiczne
Nic nie załatwiłam od dwóch dni
Może macie jakiś inny numer niż ten co widnieje u nich na stronie,?
 
Pójdę już dziś po pracy,mam nadzieję ze zdarze.
Ledzwie mnie bolą niemal nom stop i wczoraj az nospe musialam wziasc bo tak mnie brzuch bolal. Wiem ze kazda z Nas to przezywala,ale...boje się

Ja no-spę max to mam nakazane bezwzględnie brać 3x1 i do tego jeszcze relanium żeby skurczy nie było :)
Muszę jutro jechać specjalnie do Poznania po recepty na leki bo na dniach mi się wszystko skończy. Przy okazji zrobię gdzieś betę ale boję się przeogromnie że nie będzie przyrostu tylko się zmniejszy :( już raz tak miałam że w naturalnym lyklu badałam betę i miała 11 a za 2 dni przyszedł okres i nasza radość sięskończyła. Boję się że teraz będzie tak samo :(
 
Czy tylko ja mam takiego pecha
Dzwoniłam wczoraj do novum straciłam aż 45 min dzwonic za granicy ciagle muzyka,a dzwoniłam w godzinach 9 wiec linia normalnie otwarta
Dziś postanowiłam zadzwonić znowu bo mam sprawę i 40 min dalej nikt nie odebrał wiec skontaktowałam się z operatorem pod 5 bodajże i ta przekierowali na sekretariat
Do cholery za co one biorą tam kasę jak nie idzie się z nimi połączyć
Masakra niby klinika dobra renomę ma ,ale podejście tragiczne
Nic nie załatwiłam od dwóch dni
Może macie jakiś inny numer niż ten co widnieje u nich na stronie,?

A jak dzwonisz to jaki nr wewn wybierasz? Bo jak "1" to tam rzeczywiście ciężko. Wszyscy dzwonią umawiać się na konsultacje. "5" lepsza.
 
reklama
Dziewczyny ja miałam krwotok w 8 tyg ciąży i plamilam jeszcze 2 tyg po. Biore Duphaston 2×1 i Lutinus 3x1 gdzie w op.jest 21 tabletek czyli 1 op.starczy mi na 7 dni. To daje średnio 4 op.miesiecznie po 150zl w aptece 'Pod Gryfem' bo w nich jest taniej Lutinus. Do tego Neoparin 0,4. I bede tak brac prawdopodobnie do końca ciąży. Średnio wydaje ok.1000 zl miesiecznie na leki, witaminy.Ale czego sie nie robi dla Bejbi ❤

A wiesz, ze neoparin jest refundowany i kosztuje ok 3.2 zł za 10 ampułek?
Dodatkowo mozna korzystac z luteiny zamiast lutinusa. Luteina po refundacji kosztuje ok 7zł.

Jakby nie bylo opcji z refundacją to też płaciłabym bez zająknięcia, natomiast przy wszystkich kosztach które już ponosimy jesli jest możliwość zakupu leków refundowanych to korzystam z tej opcji.
 
Do góry