reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny,
Wczoraj było sporo wizyt w kalendarzu, mam nadzieję, że wszystko ok. Później będę nadrabiać, żeby zobaczyć, co u Was @annemarie @ilmenau i inne dziewczyny.
Dzisiaj kalendarz świeci pustkami. ;)
@dżoasia powodzenia Kochana, czekam na same dobre wieści w sprawie transferu. :*

Miłego dnia!!!
 
reklama
Ja miałam typowe objawy okresowe. Ból piersi, brzucha. Wręcz miałam mega bolesne skurcze w nocy które mnie budziły i musiałam do toalety biegać. Byłam pewna ze się nie udało a tu niespodzianka także oby i u Ciebie zwiastowało to ciąże. ✊✊✊
Beta 0,4:( jestem załamana
Tak mi przykro... Nie wiem co napisac...
Mialam taką ogromna nadzieję ze we trzy ze @Śliwka12345 będziemy swietowac piękną betę
 
Hihi my to mamy przeboje. Ja przed ostatnim testowanie, też sprawdzałam w aucie, czy nie pojawiła się przypadkiem krew.:-D

Śliwka 12345, gratulacje . Wcześnie robicie te bety. Mnie zawsze każą czekać dwa tygodnie.

Akatombo, czyli dziś jeszcze dzień luzu a jutro trzymam kciuki.

Myślę że oni może chcą wykluczyć ciąże biochemiczne może. A z drugiej strony jak po 7dpt nie ma bety to też chyba nie ma sensu brać leków za kupę kasy :(
 
Bardzo mi przykro...
Ale coś się u ciebie zadziało, bo beta była, więc to już jest coś
Beta rosła od początku ale słabo, 13 dpt doszło do 47 a na drugi dzień 27, nie wiadomo co było przyczyną mam zlecone kolejne badania i na szczęście 3 mrozaczki więc będę walczyć dalej, ale na razie chwilowa przerwa na święta bez nerwów no i zebranie kolejnej kasy. Pozdrawiam
 
No nareszcie:)
Super wiesci,idziesz w pon na powtorke czy masz gdzie zrobić betę w sob?

Dziękuję :*
Zastanawiam się nad sobotą. Pisałam do mojej lekarki z wynikami ale oczywiście nie doczekałam się odpowiedzi :/
Tak jako ciekawostkę powiem że robiłam dzisiaj z ciekawości sikacza i co? Oczywiście nie wyszedł :) Ma bardzo ale to bardzo cieniuteńką ledwo widoczną kreseczkę. Sikańce oszukańce!!!
 
Beta rosła od początku ale słabo, 13 dpt doszło do 47 a na drugi dzień 27, nie wiadomo co było przyczyną mam zlecone kolejne badania i na szczęście 3 mrozaczki więc będę walczyć dalej, ale na razie chwilowa przerwa na święta bez nerwów no i zebranie kolejnej kasy. Pozdrawiam
Jakie masz zlecone badania? Pytam, bo szukam co jeszcze mogę zrobic, żeby kolejny raz był tym szczęśliwym.
 
reklama
Beta rosła od początku ale słabo, 13 dpt doszło do 47 a na drugi dzień 27, nie wiadomo co było przyczyną mam zlecone kolejne badania i na szczęście 3 mrozaczki więc będę walczyć dalej, ale na razie chwilowa przerwa na święta bez nerwów no i zebranie kolejnej kasy. Pozdrawiam
Porób badania, nabierz sił i wracaj do walki. Dobrze, że masz mrozaki
 
Do góry