reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jakość jajeczek, implantacja i może wpływać na wahania progesteronu we krwi.
Mam węglan magnezu... zakupię cytrynian ;) Dzięki
Mi dwoch ginekologow i farmaceutka polecali Asmag Forte, zarejestrowany jako lek, nie suplement. Jesli dobrze pamietam on tez jest sola kwasu organicznego, wiec rowniez dobrze przyswajalny [emoji4] pantabletka ma piekny wpis na temat preparatow magnezowych [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobity z newsów od Gosi (ależ się rządzimy :D )
Była u malutkiej, nagrali krótki filmik, małą odłączyli od tlenu a podają jej powietrze czyli gicio. Wszystkie parametry na stałym poziomie, jutro będzie wiedziec więcej :)
A ja jeszcze dodam, ze Gosia wyglada pieknie [emoji7] nigdy bym nie powiedziala, ze jest kilka h po cc. Malenka Oliwka cudowna [emoji173][emoji173]
 
Mozzarella pomidor łyżeczka oliwy i garść nasion/orzechów (dynia siemię słonecznik)
Serek wiejski garcs malin i garść nasion/orzechow
Serek wiejski łyżeczka oleju z pestek dyni garść borówek
Kanapka z chleba czystoziarnistego z pieczonym kurczakiem i warzywami albo z twarożkiem i warzywami :)
Jejku super pomysly! @redferrari bardzo Ci dziekuje [emoji9][emoji9][emoji9]
 
Ja też mam ten doppler ale aż się boję spróbować...
Cieszę się bardzo, że u Ciebie się wszystko klaruje x

Sprawdzaj smialo, szczegolnie, ze dopiero mialas usg i wiesz, ze jest dobrze. Tylko zelem do usg lub oliwka dla dzieci posmaruj brzuch bo mnie bez tego srednio lapie.
 
A ja jeszcze dodam, ze Gosia wyglada pieknie [emoji7] nigdy bym nie powiedziala, ze jest kilka h po cc. Malenka Oliwka cudowna [emoji173][emoji173]
To bylo tak szybko , ze nie zdazyli jej popsuc. Naprawde wyglada bardzo dobrze. I stoi o własnych siłach , nie uzala sie nad soba. Walczą obie dwie dzielne dziewuchy !!
 
Ekspertki kochane czy można zaczynać stymulacje z lekkim przeziębieniem tzn katar, trochę kaszel, bez gorączki, dzisiaj dostałam @, 2-3dc mam mieć usg i jak wszystko ok to powinnam zacząć stymulacje, ale jakieś takie przeziębienie się przyplątało i nie wiem czy odpuścić ten cykl czy nie
Gosia z Oliwką jesteście mega siłaczki, całym sercem jestem z Wami
 
Ekspertki kochane czy można zaczynać stymulacje z lekkim przeziębieniem tzn katar, trochę kaszel, bez gorączki, dzisiaj dostałam @, 2-3dc mam mieć usg i jak wszystko ok to powinnam zacząć stymulacje, ale jakieś takie przeziębienie się przyplątało i nie wiem czy odpuścić ten cykl czy nie
Gosia z Oliwką jesteście mega siłaczki, całym sercem jestem z Wami
Embriolodzy nie polecają stymulacji w przeziębieniu. Pytanie jak to się rozkręci. Leki bierzemy tak od 2dc podczas wizyty zapytałam bym lekarza. A może to takie wrazenie z porannego wstawania? Wypij herbatkę z cytryna i miodem.
 
reklama
Do góry