reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewka ale co sie musi w organizmie dziac co uruchamia caly ten mechanizm, samo z siebie to sie raczej nie dzieje , tylko nikt nie jest w stanie tego zbadac.
Porod przedwczesny jest niedoogarniecia i nie da sie go zatrzymać. ....
Miałam w rodzinie przypadek ze organizm chciał by ciaza sie skonczyła 20 tc ..... z matką było źle bardzo źle chcieli robic cc w 23 nie zgodziła sie ..... nerki hej prawie siadły do maszyn była podłaczona mały urodzony w 26 tc 820 g ( po kuracji sterydowej)
Tylko ona nie zaczynała rodzic a przestawały jej działac narzady .......
Mały ma sie swietnie ona tez.
Ciężko to wytłumaczyć
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki a na te sniadania bialkowo tluszczowe to co innego mozna zjesc niz jajko? Ciezko tak codziennie szamac jajko na sniadanie. Zreszta ja z porannych jajek przyswajam tylko jajko na miekko/twardo i omleta, czystego lub z platkami owsianymi i jakims owocem, po wszelkich jajecznicach mam rewolucje zoladkowa. Macie jakies pomysly? [emoji9]
Mozzarella pomidor łyżeczka oliwy i garść nasion/orzechów (dynia siemię słonecznik)
Serek wiejski garcs malin i garść nasion/orzechow
Serek wiejski łyżeczka oleju z pestek dyni garść borówek
Kanapka z chleba czystoziarnistego z pieczonym kurczakiem i warzywami albo z twarożkiem i warzywami :)
 
Kochana tak globulka pomogla a na moja wysypke o w pachwimach sudocrem ladnie dziala wiec mam nadzieje, ze grzgbki nie wroca, ale po takiej ilosci lutinusa to chyba nic dziwnego. Odetchne to chyba po porodzie, dzis rano tez mnie naszlo zeby serduszka jeszcze przed wyjsciem do pracy szukac bo jeszcze tych ruchow nie czuje wiec lekka paranoja na tym punkcie, a tu na poczatku tez nie moglam serduszka znalezc, jak zawsze od razu znajduje, ale przy drugim podejsciu znalazlam niziutko bardzo w kierunku kosci lonowej. Tak sie ciesze, ze mam ten doppler, bo bym chyba od zmyslow odeszla.
Ja też mam ten doppler ale aż się boję spróbować...
Cieszę się bardzo, że u Ciebie się wszystko klaruje x
 
Ja miałam 300 dowcipnie i 60 doustnie i było ok, po wizycie serduszkowej mogłam zmniejszyć ilość duphastonu.
@JoannaRak ja w dniu transferu miałam progesteron ok 12 i było ok, więc obstawiam że u ciebie też jest ok, bo większość z tego co bierzemy słabo wychodzi we krwi (duphaston wogole nie wychodzi)
To ile tabletek duphastonu dziennie miałaś?
 
Wiesz, ja po tylu latach już czekam na cokolwiek... co los da, przyjmę z radością. Tylko nagle mam za dużo czasu do gdybania ;)
Surykatko, ale to zrozumiale, ze wszystkie tu (razem z Toba) liczymy mocno, ze sytuacja z poczatkowo jednym pecherzykiem, ktory pozniej bezpodzialowo okazuje sie byc dwoma, jest mozliwa [emoji173] skoro juz byl taki forumowy jeden przypadek [emoji4] szczegolnie patrzac na Twoja wysoka bete [emoji5]
Wypoczywaj [emoji173][emoji173]
 
A mnie doktorek radził poczekac z betą do 11dnia zeby byla bardziej wiarygodna... 11DNI.... To ja zaczne chyba po chinsku z Wami pisać :)

u mnie tez beta z poniedzialku bedzie prawdziwa, i wyedy bedzie 10dpt, wczesniejsze wyniki to bardziej aby kontrolowac czy sie cos dzieje.
I np wyszlo ze moj progesteron dosc niski i podwoili mi dawki.
 
Ja miałam 300 dowcipnie i 60 doustnie i było ok, po wizycie serduszkowej mogłam zmniejszyć ilość duphastonu.
@JoannaRak ja w dniu transferu miałam progesteron ok 12 i było ok, więc obstawiam że u ciebie też jest ok, bo większość z tego co bierzemy słabo wychodzi we krwi (duphaston wogole nie wychodzi)

No ja biore tylko luteine a to wychodzi w krwi, teraz bede brala 1200 dopochwowo i 600 podjezykowo, ale to chyba tylko do jutra bo skonczy mi sie luteina dopochwowa i bede sie przerzucac na ultrogestan.
 
reklama
Do góry