reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wyobrażam sobie jakie to musiało być ciężkie :(Masakra,ja to nie ogarniam momentami.
Anett pozostaje nam nadzieja ,że przyjdą takie święta,że będziemy też mieć brzuszki i nasze kruszynki!

Dziewczyny jakie leki na "lepsze"samopoczucie polecacie?Bez recepty i z receptą-nie ma znaczenia byle działało.
Nie ma co ukrywać dołek ,załamanie nerwowe i może depresja są z tej całej sytuacji.
Staram się poprawiać jakimiś rzeczami ale to na chwile tylko.
Ostatnio mam to samo, a najgorzej wieczorami. Czasami żyć się nie chce, fuuuuj złapał mnie na maksa jak nigdy :( też chętnie bym coś wzięła :)
 
U mnie 10dpt. A dlaczego wynik dopiero jutro?

no bo u mnie w szwajcarii wysylaja do labu i za dzisiaj chcieli 50 franoli, a ze to tak wczesnie to i tak musze patrzec na to z przymruzeniem oka.

Widze ze tylko ja ide na ostro i zaczynam od 6dpt :) Kurcia skonczyla ze swoim serialem to ja zaczne [emoji23] cos musi sie dziac na forum!!!!
 
Mam tylko jednego maluszka z pierwszej stymulacji... Dzwonilam do labu zapytac jak sie ma po rozmrozeniu i czekam az oddzwonią,zeby mi powiedzieć ze sie ladnie dzieli,wtedy moze mi sie ciut zolądek rozwiąże,bo normalnie slupek zeglarski.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dziewczyny nie wiem czy widzialyscie info w grupie na fb ze dzis z nocy przez cc gosia321 urodzila Oliwke. Mala ma 960gram. Malgosia prosi o modlitwe. Pozwolilam sobie tu umiescic to informacje, mam nadzieje ze Gosia nie bedzie miala mi tego za zle...
Dobrze zrobiłaś. Pomodle się dzisiaj za Oliwke. Łzy się do oczu cisna. Takie maleństwo.
 
Ja miałąm podobny wynik i tez zalecenie białkowo-tłuszcozwego śniadania i jeszcze tam jakieś zalecenia mogę wysłać jak będę do tego miałą dostęp - tylko u mnie też niedoczynność tarczycy i wiem, że część zaleceń na nią
Dziewczynki a na te sniadania bialkowo tluszczowe to co innego mozna zjesc niz jajko? Ciezko tak codziennie szamac jajko na sniadanie. Zreszta ja z porannych jajek przyswajam tylko jajko na miekko/twardo i omleta, czystego lub z platkami owsianymi i jakims owocem, po wszelkich jajecznicach mam rewolucje zoladkowa. Macie jakies pomysly? [emoji9]
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy widzialyscie info w grupie na fb ze dzis z nocy przez cc gosia321 urodzila Oliwke. Mala ma 960gram. Malgosia prosi o modlitwe. Pozwolilam sobie tu umiescic to informacje, mam nadzieje ze Gosia nie bedzie miala mi tego za zle...
Za Oliwkę moce [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️ trzymaj się maluszku [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Małgosiu, jesteśmy myślami z wami [emoji8][emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
Do góry