reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@anett96 kochana czekałam dzisiaj na Twój wynik. Bardzo mi przykro. Miałam cichą nadzieję, że ta historia zakończy się z przytupem. Trzeba mieć nadzieję, że następnym razem się uda. Masz szansę. Dzisiaj tulę jednak, bo taka sytuacja zawsze boli. Jaki masz teraz plan? Ja narazie zawieszam działania. Nie wiem kiedy i jak ruszę z tematem.
Co do tematu projektu ustawy, to myślę, że to nie będzie takie proste, żeby to wprowadzili. Czytałam sobie ten projekt - straszny bełkot. Widać, że pisany przez kogoś, kto nie ma zielonego pojęcia na czym to polega. Jeśli chodzi o zmiany, to w każdym miejscu zamienili słowo "partner" na "mąż" - masakra. Kriokonserwacja zarodków ma być dopuszczona w wyjątkowych sytuacjach, w przypadku tzw. siły wyższej (cokolwiek to znaczy). Dawstwo komórek/zarodków nie będzie mogło być anonimowe (ciekawe kto się wtedy zdecyduje).
Ja mam plan dzis taki ze zrobilam kapiel w mega pianie, wypilam whisky i jestem podcieta. Zaraz uruchamiam film pokrzepiajacy. Wczesniej sie zryczalam z Mezulkiem.
Aha po tym co mi napisala Dzoadia jestem mega wkur....na na Lewego i ten termin transferu ze spier...lil. Ale niech mu ziemia lekka bedzie.
Jutro napisze plana[emoji4]
Za betujace Dziewczyny jitro mocne kciuki!!!
 
reklama
Jutro moj wielki dzien -pierwszy transfer 6 dniowej blastuni,nie moge sie doczekać. Czuje sie....nawet ciazko slowami opisac jak sie czuje,niesamowite zjawisko:)
Badania odebralam:estriadiol-105, progesteron-45.50... reszta tez w normie,tarczyczka ladnie sie ma tzn uregulowana.
Pomyslcie jutro ciepło o mnie o 13:00 i mamusie proszę o pozytywne fluidki...

Wreszcie nadeszła moja kolej [emoji173]️
Myslami Toba o 13 jutro[emoji8]
 
Nie wiem na jakom jesteś etapie ale jeśli chodzi o niego to lekarzem jest super śle ciągnie sześć srok za jeden ogon . Pracuje teraz u mnie pod nosem w Goleniowie w szpitalu ... druga sprawa jest taka ze nie wierzy w immuno o ciężko się z nim gada o szerszej diagnostyce ma bardzo zaznaczone swoje metody . Jeśli potrzebujesz otwartego umysłu to polecam Glabowskiego . Mam „z nim „już jedno dziecko teraz staramy się o drugie o tak jak poprzednio gra w moje karty nigdy nie jest na nie i uzyskuje odpowiedz na każde pytanie . I jest zawsze bo pracuje tylko w tej klinice .
dr. Głąbowski- raz byłam u niego na monitoringu przed transferem i dwa razy robił mi transfer. Dobre wrażenie na mnie zrobił. A masz rozeznanie ile dni w tygodniu jest w Vitro?
 
Ja mam plan dzis taki ze zrobilam kapiel w mega pianie, wypilam whisky i jestem podcieta. Zaraz uruchamiam film pokrzepiajacy. Wczesniej sie zryczalam z Mezulkiem.
Aha po tym co mi napisala Dzoadia jestem mega wkur....na na Lewego i ten termin transferu ze spier...lil. Ale niech mu ziemia lekka bedzie.
Jutro napisze plana[emoji4]
Za betujace Dziewczyny jitro mocne kciuki!!!
Przykro mi. :'( trzymaj się kochana.
 
@dżoasia a te ranne branie wszystkiego razem sama sobie ustaliła czy w ciechocinku ci tak kazali?
Sama. Tzn w innej klinice mi tak kazali, a że w ciechocinku nikt nic nie beknął i musiałąm sie sama domyślić to zrobiłam tak samo.

Jutro moj wielki dzien -pierwszy transfer 6 dniowej blastuni,nie moge sie doczekać. Czuje sie....nawet ciazko slowami opisac jak sie czuje,niesamowite zjawisko:)
Badania odebralam:estriadiol-105, progesteron-45.50... reszta tez w normie,tarczyczka ladnie sie ma tzn uregulowana.
Pomyslcie jutro ciepło o mnie o 13:00 i mamusie proszę o pozytywne fluidki...

Wreszcie nadeszła moja kolej ❤️
Laurka mega kciuki!! Niech maleństwo bezpiecznie wyląduje :*
Ja mam plan dzis taki ze zrobilam kapiel w mega pianie, wypilam whisky i jestem podcieta. Zaraz uruchamiam film pokrzepiajacy. Wczesniej sie zryczalam z Mezulkiem.
Aha po tym co mi napisala Dzoadia jestem mega wkur....na na Lewego i ten termin transferu ze spier...lil. Ale niech mu ziemia lekka bedzie.
Jutro napisze plana[emoji4]
Za betujace Dziewczyny jitro mocne kciuki!!!
Anetko tylko wiesz, że niekoniecznie na bank to nie zadziałało. Ale tak czy inaczej myślę, ze mogło mieć duży wpływ. Wcześniej nie pisałam, bo czekałam na wynik bety, Ty się biedna już dośc nastresowałaś w dniu transferu. Jakby mi to przyszło do głowy np w dniu twojej punkcji to pewnie bym ci napisała :/
Odmóżdż się przy filmie a jutro obmyślaj :*

@sssurykatka ?????????????????
 
reklama
Do góry