reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Od kilku dni brzuch mnie ciągle boli. Głównie wieczorami i rano. Jest to ból typowo jak na okres, brzuch mam twardy i wzdety. Wyczytalam, że to są skurcze choć tego ja akurat nie czuje. Mam założony pessar, ale i tak boję się wcześniejszego porodu. To dopiero 30 tyg. Wizytę mam dopiero za tydzień, nie wiem czy jej nie przyspieszyć? Boję się, że przez te bóle coś z Malutka może być nie tak... Po nospie jest trochę lepiej, ale i tak dziś głównie leżę. Czy takie bóle są normalne?
Gotart 30 tydzień to z malutką i tak będzie ok. Nie zartwiaj się ale leż cały czas. Absolutnie nie chcę uśpić twojej czujności ale około 28 tyg pojawiają się skurcze i mówią że macica przygotowuje się do porodu. Leż kochana i kciuki za was.
 
Kochana, masz u siebie w miescie jakis sor ginekologiczny? Albo dzwon do swojego dr zeby Cie przyjal wczesniej. Zalozyli pessar, czyli jestes w grupie ryzyka. Lepiej sto razy niepotrzebnie sie zbadac niz raz niefortunnie odpuscic.
Bedzie dobrze [emoji173]
Musiałabym jechać do innego miasta, bo u nas nie ma soru i pewnie by mnie zatrzymali na 3 dni, bo tam taka polityka. A mój lekarz w środę dopiero będzie. Ale będę do niego dzwonić jak coś. Dziękuję za odpowiedź.
 
Musiałabym jechać do innego miasta, bo u nas nie ma soru i pewnie by mnie zatrzymali na 3 dni, bo tam taka polityka. A mój lekarz w środę dopiero będzie. Ale będę do niego dzwonić jak coś. Dziękuję za odpowiedź.
Tak naprawde moze Cie przyjac kazdy gin poloznik. Aby tylko sprawdzic czy z ciaza i dzieckiem nie dzieje sie nic zlego.
Trzymam kciuki [emoji173]
 
Dziewczyny, czy któraś z Was zaczynała swoją historię z in vitro po 40 tce? Macie jakieś doświadczenia zakończone happy endem? Potrzebuję motywacji i wsparcia waszego bo mnie siły opuszczają i wątpliwości nachodzą :-( :(
 
Dziewczyny, czy któraś z Was zaczynała swoją historię z in vitro po 40 tce? Macie jakieś doświadczenia zakończone happy endem? Potrzebuję motywacji i wsparcia waszego bo mnie siły opuszczają i wątpliwości nachodzą :-( :(
Ja mam 39. Annemarie 43 ale chyba wczesniej zaczynala. I na pewno jest tu kilka dziewczyn ale nickow nie pamietam
 
@jolancik ale tak informacyjnie to u mnie przy amh 0.29 i przy duzych dawkach lekow byly 4 komorki.
Ok dzięki za info. Czyli można mieć wiecej pęchcerzyków przy tak niskim amh :) Bo widzisz moja siostra ma amh 0,2 i miała 1 pęcherzyk przy dawce Gonal f 300j a teraz bez stymulacji ma 3 pęcherzyki i wątpie by podeszła do punkcji :(
 
reklama
Jak te kurczaki z kfc żyją 3 tygodnie i sa gotowe do uboju to @Kurcia się nie dziwię, że Twój na takiej szamce tak ruszył :D :D :D A tak serio to żarcik oczywiście - jak tylko masz ochotę to se nie żałuj tych kfc, na zdrowe żarło przyjdzie jeszcze czas :)
Nie no już odpuściłam te fast foody, ale był taki czas, że tyle w robocie siedziałam, że po powrocie do domu mi się nawet jajecznicy nie chciało robić...

@@Kurcia, Kurka wodna JAK JA SIĘ CIESZĘ!!! GRATULUJĘ KOCHANA
Dziękuję :*

Mieciu ma swoje tajne zrodla
emoji38.png
emoji38.png
emoji12.png

HAHAHA miazga !!!

Kurciu - a moja okulistka mówi ze niestety każdy eBook meczy oczy bardziej niż książka.
Zreszta czytam papierowe ale i tak leca mi oczy. ;)
Pewnie tak, ekran to ekran. Ale to jedyna opcja, żebym czytała książki jak mężulo chrapie.

Może być tak, że kamień jest niecieniujący, czyli zbudowany z takich substancji których nie widać w rtg/usg. Rzadko, ale się zdarza. Druga możliwość jest taka, że to nie wielki kamień tylko dużo malutkich, tzw piasek. Jeśli objawy są typowe i są typowe zmiany w moczu to można rozpoznać kamicę nawet jeśli tych kamieni nie widać w badaniu.

Nooo u mnie się okazało, że mam kamień jak mnie złapał krwiomocz. O jezus oby mnie już nigdy nie złapało...

Dobra Dziewczyny! Nie ma to tamto! Od dzisiaj wpierdzielam smażone biedronki!
Miłego dnia i samych sukcesów dZisiaj dla transferujacych i betujacych! ;)

Wsuwaj Dżem z Biedronki :D

Oj siknelam sobie i biel. Wiem wiem wczesnie jeszcze.
NIE SIKAAAAAAAAAAAAJ 9dpt 2 dniowych ! nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Do góry