reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeżeli masz problemy to może będziesz wiedzieć.Mialam atak kamicy A na usg nie widać nic wszystko ok.Zastanawiam się czy mozna mieć takie bóle samą kolke bez kamieni.Jutro dopiero idę do ogólnego skonsultowac
Może być tak, że kamień jest niecieniujący, czyli zbudowany z takich substancji których nie widać w rtg/usg. Rzadko, ale się zdarza. Druga możliwość jest taka, że to nie wielki kamień tylko dużo malutkich, tzw piasek. Jeśli objawy są typowe i są typowe zmiany w moczu to można rozpoznać kamicę nawet jeśli tych kamieni nie widać w badaniu.
 
Dwa razy. Amh 3,4. Gonal i menopur.
Za pierwszym razem pęcherzyków 17, komórek 14, zapłodniono 6, zarodków 2 - 1 transfer gdzie beta nie drgnęła, drugi nie przeżył rozmrożenia.
Za drugim razem 14 pęcherzyków, 10 komórek, wszystkie zapłodnione, 7 zarodków. Z tego ciąża i poronienie w 6 tyg, ciąża pozamaciczna, ujemna beta. Pozostałe 4 rozmrozili w celu dociągnięcia ich do blastek. 2 blastki mam obecnie w brzuchu z pozytywną pierwszą betą, jedna z powrotem zamrożona, ostatni zdegenerował.
Ufff... ;)
Gratuluję pozytywnej bety. Obyś ujrzała 2 bąble i 2 serduszka :)
Ja mam nieco niższe amh bo teraz pewnie koło 1 będzie (04/2016 miałam 1,34) ale mam nadzieję, że po lekach u mnie ruszy i będzie z czego wybierać.
 
Gratuluję pozytywnej bety. Obyś ujrzała 2 bąble i 2 serduszka :)
Ja mam nieco niższe amh bo teraz pewnie koło 1 będzie (04/2016 miałam 1,34) ale mam nadzieję, że po lekach u mnie ruszy i będzie z czego wybierać.
Dziękuję. To w moim przypadku dopiero początek drogi, no ale od czegoś trzeba zacząć ;)
Trzymam kciuki. Nie z takiego amh piękne dzieci były.
Powodzenia!
 
reklama
Jeżeli masz problemy to może będziesz wiedzieć.Mialam atak kamicy A na usg nie widać nic wszystko ok.Zastanawiam się czy mozna mieć takie bóle samą kolke bez kamieni.Jutro dopiero idę do ogólnego skonsultowac
Mozna. Mozesz miec np piasek i on przytkal jakis kondukt. Pikantne jedzenie moze wywolac kolke bez kamienia. Zapalenie miedniczek nerkowych boli identycznie jak kolka, a nie ma z kamieniami nic wspolnego. Robili ci badania moczu i krwi czy tylko usg?
 
Do góry