reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć! No my zaczynamy w listopadzie. Koło 19go powinnam dostać @ Zrobiliśmy już wymagane badania wirusowe. Lekarz już zdecydował, że pójdę protokołem krótkim z antagonistą. Nie wiem jeszcze jakie mam amh na dzień dzisiejszy ale mam nadzieję że drastycznie nie spadło jeśli w kwietniu 2016r. miałam 1,34... Wyniki odbiore 16 listopada i jeszcze lekarz chce mnie zobaczyć. Wtedy rozpisze mi stymulacje co i jak.
 
Cześć! No my zaczynamy w listopadzie. Koło 19go powinnam dostać @ Zrobiliśmy już wymagane badania wirusowe. Lekarz już zdecydował, że pójdę protokołem krótkim z antagonistą. Nie wiem jeszcze jakie mam amh na dzień dzisiejszy ale mam nadzieję że drastycznie nie spadło jeśli w kwietniu 2016r. miałam 1,34... Wyniki odbiore 16 listopada i jeszcze lekarz chce mnie zobaczyć. Wtedy rozpisze mi stymulacje co i jak.
To trzymam kciuki i czekam na dalsze dobre wiadomości. A jak siostra? Będzie podchodzić do jeszcze jednej stymulacji?
 
To trzymam kciuki i czekam na dalsze dobre wiadomości. A jak siostra? Będzie podchodzić do jeszcze jednej stymulacji?
Na razie brak funduszy. Była wczoraj u lekarza. I jakoś lekarz nie daje jej szans na in vitro z jej wynikiem amh. Ale najlepsze jest to, że ma teraz bez stymulacji 3 pęcherzyki a jak podchodziła do procedury to miała 1. Szok. Co tak naprawdę mówi nam niski wynik amh? Jeśli kończy się rezerwa tzn ilość to czy taki wynik mówi również że komórki są kiepskiej jakości?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej! Mój mąż bierze ACC Optima, może warto spróbować? U nas był problem z ruchliwością i z ilością. Dodatkowo selen + wit. E. Po 3 mies. wyniki bardzo się poprawiły.
Dziękuję za podpowiedź. A czy upłynnienie też się poprawiło? I jak długo i w jakich dawkach przyjmuje ACC Optima?
 
Do góry