reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Robił mi ostatnią punkcję. Konkretny do bólu. Nie rozczula się, ale dzięki niemu miałam 7 zarodków, bo zdecydował o zapłodnieniu wszystkich komórek jajowych, a nie tylko 6ciu (z pierwszej stymulacji miałam tylko 1 transfer). Myślę, że dobrze trafiłaś. Choć za rękę trzymał nie będzie, jak łzy mi płynęły to patrzył jak na idiotkę ;)

Dla mnie ważne by był kompetentny. Jak narazie to co mówił miało sens. Zobaczymy .
 
Ro
Witajcie kobietki.
Piszę tu pierwszy raz choć czytam regularnie.
Czy mogę dołączyć do grupy?
Prawdopodobnie czeka mnie już 3 IVF i przyznaje że jestem trochę podłamana i nie mam z kim na temat mojej długiej drogi do macierzyństwa porozmawiać :(
Rozgość sie kochana:)
My tu pomagamy sobie nawzajem,jesli nie wiedzą-bo ja początkująca,to dobrym slowem. Zawsze ktos doradzi i wesprze.
Ja mialam punkcje 7wrzesnia a tranafer bedzie 8listopada,napewno wiesz co znaczy czekanie...
Mnie tu kobitki duzo pomogły,nawet samo czytanie innych historii daje kopa zeby sie nie poddawać bo kazda z nas ma jakis problem,ale wyniki bety po kolejnym transferze ktorze tu widze dają ogromną nadzieję,mam nadzieję ze i w Ciebie wlejemy te nadzieje ze w koncu się uda
 
Dziewczyny, no wiem że za chwilę będziecie krzyczeć że za wcześnie itp ale w Invikcie już tak jest i co zrobić. Tak więc dzisiaj robiłam betę, 5 dzień po transferze i wyszła 7,2. Ja cała w euforii, ze skoro nie 0 to jest dobrze, A lekarz mnie szybciutko na ziemię sprowadzil że to nic nie oznacza....
To jak to w końcu jest?
2 lata temu przy drugiej weryfikacji w 7dpt beta wynosiła 54 więc teraz faktycznie słabo...
 
reklama
Dziewczyny miałyście jakis kontakt z embriologiem/lekarzem przed transferem ale po zapłodnieniu w laboratorium? Ktoś Wam zdał relacje co z zarodkami? Czy często bywa tak ze nie udaje się uzyskać ani jednego ?
 
Do góry