reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Na razie brak funduszy. Była wczoraj u lekarza. I jakoś lekarz nie daje jej szans na in vitro z jej wynikiem amh. Ale najlepsze jest to, że ma teraz bez stymulacji 3 pęcherzyki a jak podchodziła do procedury to miała 1. Szok. Co tak naprawdę mówi nam niski wynik amh? Jeśli kończy się rezerwa tzn ilość to czy taki wynik mówi również że komórki są kiepskiej jakości?
AMH raczej mówi o ilości. Ja mam wysokie (prawie 6) a większość komórek do niczego po stymulacjach.
 
reklama
Dziękuję za podpowiedź. A czy upłynnienie też się poprawiło? I jak długo i w jakich dawkach przyjmuje ACC Optima?
Badanie było robione u androloga i akurat upłynnienia nie ma na wydruku. Ale nawet morfologia z 1% poprawiła się na 2%. ACC Optima to te musujące do rozpuszczenia w wodzie. 1 tabl. dziennie, a selen +wit.E 2 razy dziennie. M bierze od czerwca a we wrześniu już była poprawa.
Przykro mi że Tobie się nie udało, ale zobaczysz, że jeszcze zaświeci dla Ciebie słońce. Tylko musisz jeszcze troszkę poczekać a potem walczyć dalej.
 
Lewy lubi zdanie zmieniac :pjeszcze dwa lata temu proponowal inseminacje dziewczynom u ktorych partnerow plemniki byly w 99%! do niczego. On jest serio „ lewy”
Tak czytam te Wasze opowiesci o Lewym i mysle sobie jakie to szczescie, ze sie uparlam na Z.amore i to on nas leczyl w N.ovum. Jeszcze kilka rewelacji i porownam podejscie Lewego do J z krakowskiego Parensa [emoji86][emoji85]
 
Robił mi ostatnią punkcję. Konkretny do bólu. Nie rozczula się, ale dzięki niemu miałam 7 zarodków, bo zdecydował o zapłodnieniu wszystkich komórek jajowych, a nie tylko 6ciu (z pierwszej stymulacji miałam tylko 1 transfer). Myślę, że dobrze trafiłaś. Choć za rękę trzymał nie będzie, jak łzy mi płynęły to patrzył jak na idiotkę ;)
U mnie to samo bylo na pecherzykowej wizycie na ktorej juz uslyszelismy serduszko [emoji38] ja placze a on sie pyta dlaczego? [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry