reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Surykatko tak się cieszę. Nie ważne ile metrów jak jest szczęśliwie. Mieszkałam kidyś na 200 metrach i mało nie umarłam, teraz mieszkam na 46 i jestem przeszczęśliwa.
Ja mam 64 i powiem Wam, że tak idealnie jak na 2 osoby, wszystkie przydasie i niepotrzebne graty się mieszczą. Hehe powinnam mieć piwnicę większą od mieszkania :D

@Margit2018 a nie ma na tą rwę jakichś rehabilitacji czy czegoś w tym rodzaju? Może te plastry co miała @gosia321? Szkoda, żebyś się tak męczyła :*
 
Witajcie kobietki.
Piszę tu pierwszy raz choć czytam regularnie.
Czy mogę dołączyć do grupy?
Prawdopodobnie czeka mnie już 3 IVF i przyznaje że jestem trochę podłamana i nie mam z kim na temat mojej długiej drogi do macierzyństwa porozmawiać :(
Witamy w naszej bajce - choć nie zawsze jest kolorowo to jednak w większości kończy się happy endem. Tak więc oddajemy ci "kartkę i długopis", dopisz kolejny rozdział :)
Co u Was jest problemem? Gdzie się leczycie? Sądząc po nicku to jakieś ciąże były?
 
reklama
Ehh bylam u spowoedzi bo juz tak mi zle bylo..pol godziny w konfesjonale przeryczalam.tak mi jechal..dal rozgrzeszenie ktore tak chcialam bo komunii bardzo brakowalo ale wgl ulgi nie czuje...
 
Do góry