reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sam sie wcisnal bo chcoal soboe przypisac ewentualny sukces,on kocha sie chwalić. No i koszt tranaferu to 400 to laskawie na poczatku przed tramsferem w kasie powiedzieli ze SZEF dal znizke. I zadowolone. A ja mowie ze ja nie zaplace bo ja nie zyczylam sobie go na tramafwrze.sam chcial byc. No i jak wszedl na tramsfer to pierwsze slowa z wyrzutem ze chcielismy soe go pozbyc z transferu. Po transfwrze mowie o kasie a on ze.za darmo to nie juz zszedl z polowy ceny, jak sie uparlam ze chce za free to ppwiedzial ze symbolicznie srowa....zenada.
Powinnaś księcia po nogach całować za łaskę. Że im nie jest wstyd. :(
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj lot do Polski
Wizyta w novium u Lewego
W sobotę telefon z novium ,ze może nie dojść do spotkania bo lewy zajęty
Dziś do 14 maja poinformowac czy wogole dojdzie do spotkania
Nasze bilety, rezerwacja apartamentu,wynajęcie auta i oczywiście 3 dni wolnego w pracy ,a tutaj nie wiadomo czy on mnie przyjmie do cholery wizyta była brana koło 2 mc temu
Co gorsza właśnie dowiaduje się ,ze jest strajk na lotnisku i są odwołane samoloty do jutra ,a czy mój to się okaże dziś czy będę koczować na lotnisku
Jakos mi nie służy ten wyjazd i coś mi się zdaje ze to jakiś znak
Jak macie bilety na Lot to może być różnie, nie potrafią się dogadać, a mają mało załogi, trzymam kciuki za pozytywny koniec historii
 
Sam sie wcisnal bo chcoal soboe przypisac ewentualny sukces,on kocha sie chwalić. No i koszt tranaferu to 400 to laskawie na poczatku przed tramsferem w kasie powiedzieli ze SZEF dal znizke. I zadowolone. A ja mowie ze ja nie zaplace bo ja nie zyczylam sobie go na tramafwrze.sam chcial byc. No i jak wszedl na tramsfer to pierwsze slowa z wyrzutem ze chcielismy soe go pozbyc z transferu. Po transfwrze mowie o kasie a on ze.za darmo to nie juz zszedl z polowy ceny, jak sie uparlam ze chce za free to ppwiedzial ze symbolicznie srowa....zenada.

Żenada seriooooooo!!!!!!!!!
 
Dziewczyny dzisiaj lot do Polski
Wizyta w novium u Lewego
W sobotę telefon z novium ,ze może nie dojść do spotkania bo lewy zajęty
Dziś do 14 maja poinformowac czy wogole dojdzie do spotkania
Nasze bilety, rezerwacja apartamentu,wynajęcie auta i oczywiście 3 dni wolnego w pracy ,a tutaj nie wiadomo czy on mnie przyjmie do cholery wizyta była brana koło 2 mc temu
Co gorsza właśnie dowiaduje się ,ze jest strajk na lotnisku i są odwołane samoloty do jutra ,a czy mój to się okaże dziś czy będę koczować na lotnisku
Jakos mi nie służy ten wyjazd i coś mi się zdaje ze to jakiś znak
Czasami jak tal sie kiepsko zaczyna wszystko dpbeze sie konczy. Jak cos to mow.zeby jednak znalazl czas bo koszty spore juz ponioslas. Wrrrrr
 
Dobre błahahaha :) komentarz śmieszny, zachowanie pana dr żałosne...
Nie wiem jak to jest ale mój mąż ma własną firmę i uwierzcie kurde nigdy w życiu by się tak nie zachował... ja też w usługach pracuje i na pewno bym się w takiej sytuacji wstydziła chociaż dla mnie te 100 zł to już jakieś pieniądze są wrrr...
Nie mogę przeżyć bezczelności!
No nalezy jeszcze dodac ze on jest milionerem...
 
Sam sie wcisnal bo chcoal soboe przypisac ewentualny sukces,on kocha sie chwalić. No i koszt tranaferu to 400 to laskawie na poczatku przed tramsferem w kasie powiedzieli ze SZEF dal znizke. I zadowolone. A ja mowie ze ja nie zaplace bo ja nie zyczylam sobie go na tramafwrze.sam chcial byc. No i jak wszedl na tramsfer to pierwsze slowa z wyrzutem ze chcielismy soe go pozbyc z transferu. Po transfwrze mowie o kasie a on ze.za darmo to nie juz zszedl z polowy ceny, jak sie uparlam ze chce za free to ppwiedzial ze symbolicznie srowa....zenada.
Jeszcze w takim momencie dyskutuje, kiedy stres Wam nie potrzebny wrrr... Oby kropki się tylko szczęśliwie rozwijały :D to najważniejsze! A Ty się dzidostwem nie przejmuj kochana tylko myśl o swoim szczęściu :) Stracił on przez tą 100 więcej niż myśli :p
 
reklama
Cześć Dziewczyny
@Kurcia jeszcze raz gratulacje. hehehe ja wiedziałam i gratulowalam juz w pt ale co tam nie zaszkodzi się powtórzyć :-D

U mnie dziś 6dpt siknelam 30 min temu i wszystko zamazalo się na różowo wiec jeszcze jakiś trefny test mi sie trafil / z rossmana super czulosc/ jednak pół kreseczki na C jest więc lipa - jakoś nie mam większych nadziei poza tym z M kosa od wczoraj a my się raczej nie klocimy a jesli już to fest - krew oddana wyniki pewnie kolo 17 - a więc czekam na cud - jak ja nie lubię poniedzialkow :hmm:
 
Do góry