reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Dziewczyny,
Każdej życzę miłego dnia. :*
@Małgoś86 @Kurcia pięknych przyrostów bety. Kurciu, sikaniec robi się coraz ciemniejszy, mam nadzieję, że beta nie będzie już dzisiaj w żaden sposób wątpliwa, tylko ewidentnie ciążowa. :D :* Trzymam za Was kciuki. ✊✊✊

Przepraszam ale ostatnio bywam na forum z doskoku. Od kilku dni mam jakby problem z błędnikiem, rano jestem nie do życia. Teraz też piszę ale czuję się jak na statku albo jakbym była mocno pijana, świat wiruje. Będę starała się dostać dzisiaj do lekarza, bo już nie wiem, co mam ze sobą zrobić. :/
 
Ciemnieje. Ciekaw jaka wartosc bety
Wyniki beda raczej popoludniu. Zobacz załącznik 911665
Fantastyczny widok :-):-) :-) beta niech się rozszaleje!
Pozdrawiam was wszystkie spod kroplówki z intralipidem :-)
Mamy wieści o naszych 6 wojownikach - wszystkie dzielnie walczą i dalej się dziela :-) na razie czwarta doba. Oby tylko tak dalej.
 
Hej Dziewczyny,
Każdej życzę miłego dnia. :*
@Małgoś86 @Kurcia pięknych przyrostów bety. Kurciu, sikaniec robi się coraz ciemniejszy, mam nadzieję, że beta nie będzie już dzisiaj w żaden sposób wątpliwa, tylko ewidentnie ciążowa. :D :* Trzymam za Was kciuki. ✊✊✊

Przepraszam ale ostatnio bywam na forum z doskoku. Od kilku dni mam jakby problem z błędnikiem, rano jestem nie do życia. Teraz też piszę ale czuję się jak na statku albo jakbym była mocno pijana, świat wiruje. Będę starała się dostać dzisiaj do lekarza, bo już nie wiem, co mam ze sobą zrobić. :/
Trzymaj się kochana, może to taki objaw ciążowy? Warto to przegadać z lekarzem
 
Dziewczyny dzisiaj lot do Polski
Wizyta w novium u Lewego
W sobotę telefon z novium ,ze może nie dojść do spotkania bo lewy zajęty
Dziś do 14 maja poinformowac czy wogole dojdzie do spotkania
Nasze bilety, rezerwacja apartamentu,wynajęcie auta i oczywiście 3 dni wolnego w pracy ,a tutaj nie wiadomo czy on mnie przyjmie do cholery wizyta była brana koło 2 mc temu
Co gorsza właśnie dowiaduje się ,ze jest strajk na lotnisku i są odwołane samoloty do jutra ,a czy mój to się okaże dziś czy będę koczować na lotnisku
Jakos mi nie służy ten wyjazd i coś mi się zdaje ze to jakiś znak
 
Może zapomniał drobnych, a chciał zjeść obiad:o:o:o
Dobre błahahaha :) komentarz śmieszny, zachowanie pana dr żałosne...
Nie wiem jak to jest ale mój mąż ma własną firmę i uwierzcie kurde nigdy w życiu by się tak nie zachował... ja też w usługach pracuje i na pewno bym się w takiej sytuacji wstydziła chociaż dla mnie te 100 zł to już jakieś pieniądze są wrrr...
Nie mogę przeżyć bezczelności!
 
Hej Dziewczyny,
Każdej życzę miłego dnia. :*
@Małgoś86 @Kurcia pięknych przyrostów bety. Kurciu, sikaniec robi się coraz ciemniejszy, mam nadzieję, że beta nie będzie już dzisiaj w żaden sposób wątpliwa, tylko ewidentnie ciążowa. :D :* Trzymam za Was kciuki. ✊✊✊

Przepraszam ale ostatnio bywam na forum z doskoku. Od kilku dni mam jakby problem z błędnikiem, rano jestem nie do życia. Teraz też piszę ale czuję się jak na statku albo jakbym była mocno pijana, świat wiruje. Będę starała się dostać dzisiaj do lekarza, bo już nie wiem, co mam ze sobą zrobić. :/
Kochana a cukier i ciśnienie w normie? trzymaj się cieplutko! mam nadzieję, że przejdzie
 
Dziewczyny dzisiaj lot do Polski
Wizyta w novium u Lewego
W sobotę telefon z novium ,ze może nie dojść do spotkania bo lewy zajęty
Dziś do 14 maja poinformowac czy wogole dojdzie do spotkania
Nasze bilety, rezerwacja apartamentu,wynajęcie auta i oczywiście 3 dni wolnego w pracy ,a tutaj nie wiadomo czy on mnie przyjmie do cholery wizyta była brana koło 2 mc temu
Co gorsza właśnie dowiaduje się ,ze jest strajk na lotnisku i są odwołane samoloty do jutra ,a czy mój to się okaże dziś czy będę koczować na lotnisku
Jakos mi nie służy ten wyjazd i coś mi się zdaje ze to jakiś znak
Co nas nie zabije to nas wzmocni! Mam nadzieję, że to zapowiedź sukcesu :)
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj lot do Polski
Wizyta w novium u Lewego
W sobotę telefon z novium ,ze może nie dojść do spotkania bo lewy zajęty
Dziś do 14 maja poinformowac czy wogole dojdzie do spotkania
Nasze bilety, rezerwacja apartamentu,wynajęcie auta i oczywiście 3 dni wolnego w pracy ,a tutaj nie wiadomo czy on mnie przyjmie do cholery wizyta była brana koło 2 mc temu
Co gorsza właśnie dowiaduje się ,ze jest strajk na lotnisku i są odwołane samoloty do jutra ,a czy mój to się okaże dziś czy będę koczować na lotnisku
Jakos mi nie służy ten wyjazd i coś mi się zdaje ze to jakiś znak

Podobno jak coś się tak ****.... zaczyna to się bardzo dobrze konczy. Wiec cały ten cyrk skończy się potomstwem
A poważnie to widzę ze ten Wasz Lewy to większa gwiazda niż ta w Bayernie z tego piszecie? Oni wiedza ze jesteś dolatujaca pacjentka? Kurde słabo......
 
Do góry