reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy któraś z Was tez ma problemy z żołądkiem?? I jakaś specjalna dietę i mogłaby coś podpowiedzieć?? Już ze 3 razy zdazyly mi się mega bóle żołądkowe i to głównie w nocy. Wczoraj rozmawiałam o tym z doktorkiem powiedział żeby unikać surowizny, kleik ryżowy, warzywa i mięso gotowane. Mysle ze czy umówić się do dietetyka czy coś.. I jeszcze jedno kazał brać magnez ale nie wiem w jakiej dawce go przyjmować :errr:
 
reklama
Homa Index mi wyszedl za wysoki i pani dok immumolog stwierdzila ze nie bedziemy czekac az mi sie cukrzyca w ciazy rozkreci. Jestem w grupie ryzyka i dmuchamy na zimno.
Kochana a jak długo bralas metformine? Myślisz że to miało jakiś wpływ teraz? Pytam bo mi lekarz kiedy przepisał gluckophage a to jakiś odpowiednik i super zadzialal miałam owulacja chociaż cukrzycy nie mam i byłam zdziwiona. Do transferu jeszcze miesiąc więc może nie zaszkodzi brac
 
Dziewczyny czy któraś z Was tez ma problemy z żołądkiem?? I jakaś specjalna dietę i mogłaby coś podpowiedzieć?? Już ze 3 razy zdazyly mi się mega bóle żołądkowe i to głównie w nocy. Wczoraj rozmawiałam o tym z doktorkiem powiedział żeby unikać surowizny, kleik ryżowy, warzywa i mięso gotowane. Mysle ze czy umówić się do dietetyka czy coś.. I jeszcze jedno kazał brać magnez ale nie wiem w jakiej dawce go przyjmować :errr:
Ja napryklad żeby zrzucić zbędne kg aż 3!!! Po stymulacji i transfer ach jem codziennie pół woreczka kaszy do obiadu. Do zupki, albo sama pośpiechu pietruszkę i poleję trochę olej olejem lnianym. Udało się zrzucić bo nie podjadam kasza pecznieje. I działa zbawienie na jelita jak zawsze miałam wariacje w jedną albo w drugą stronę tak teraz codziennie rano :)... Są piękne hehehehe. No i nie jem pieczywa jem np omlet na śniadania i pije Jeszce raz pije i pije dużo płynów, przede wszystkim wodę ale jak już pisałam wcześniej dwa razy dziennie pokrywę tak ja polubiłam że teraz nie mogę się doczekać. Ograniczyłam kawę pije z Expressu bardzo łagodna 1 raz dziennie. Teraz od tygodnia dołożyłem sobie wywar z korzenia pietruszki i cytryny działa moczopędne chce się pozbyć wody z organizmu po lekach. No i tyle :) czuje się wspaniale cudownie do obiadu do kaszy jem też dużo buraczkow. Ostatnio pozwalam sobie na kubek ciepłego mleka z cynamonem zawsze wieczorem pięknie usypia i dooooobrze smakuje :)
 
Kochana a jak długo bralas metformine? Myślisz że to miało jakiś wpływ teraz? Pytam bo mi lekarz kiedy przepisał gluckophage a to jakiś odpowiednik i super zadzialal miałam owulacja chociaż cukrzycy nie mam i byłam zdziwiona. Do transferu jeszcze miesiąc więc może nie zaszkodzi brac
Z dobre 2 miesiace przed transferem , po 14 tyg mam sie do diabetologa na wizyte umowic.Nie podejrzewam zeby to mialo wplyw na udany transfer, raczej ma zahamowac cukrzyce rozwijajaca sie cichaczem w ciazy.
 
reklama
Cześć dziewczyny, 2 transfer/crio i chyba dupa. Zastanawia mnie tylko po co tak wcześnie lekarze zlecają weryfikację- 3 dpt? Teraz zastanawiam się czy zmienić klinikę (obecnie invicta gdańsk) już nie mam żadnego zamrożonego zarodka. Cała procedura od nowa. Doradźcie czy zmienić klinikę Bocian Warszawa, Novum- ogólnie jestem z Łodzi..
 
Do góry