reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

„Ostatnio” to pojęcie względne :p
Była ciąża i jej już nie ma.... no co tu pisać więcej.

Przy blastkach betę ciążową widać dosyć wcześnie [emoji51]
Ale mialas teraz podejscie z krzakow czy to dawne dzieje? Obczajalas tych specow od accofilu?
Ja wiem, ze przy blastkach wczesnie;) 6dpt i jestem w labie zawsze;)
 
reklama
Zobacz załącznik 910980 kochane, u nas wszystko ok mieciatko skakalo po brzuszku, az sie dziwie, ze ja tego nie czuje ;). Dzis 15+4 wiec wszytsko sie zgadza z dotycczasowymi wyliczeniami. Pani chyba widziala plec ale powiedziala, ze musi zerknac w notatki ale tam zaznaczylam, ze plec nie wymagana wiec nie powiedziala [emoji12] ale cos mi sie wydaje, ze to mietka a nie mieciu bo jak tak patrze na to zdjecie usg to tam nic nie dynda miedzy nozkami, chyba ze to sie ukrywa [emoji6]
Niech zostanie dzieciatko Mieciatko:) ciesze sie jak zawsze z dobrych wiesci! :)
 
Ach jak dawno mnie nie było!!!
Dziewczyny jak się macie?
@dżoasia już po transferze?
@annemarie który to już tydzięń?
@Kurcia jak u Ciebie?
@anett96 jak działania?Na jakim teraz etapie?
Mam nadzieję,że idzie wszystko po Waszych myślach i tego Wam życzę!
Pozdrawiam wszystkie ciężarówki i trzymam kciuki za betujące i te rodzące!
Dziewczynom walczącym życzę nie zwariowania :*
 
Zobacz załącznik 910980 kochane, u nas wszystko ok mieciatko skakalo po brzuszku, az sie dziwie, ze ja tego nie czuje ;). Dzis 15+4 wiec wszytsko sie zgadza z dotycczasowymi wyliczeniami. Pani chyba widziala plec ale powiedziala, ze musi zerknac w notatki ale tam zaznaczylam, ze plec nie wymagana wiec nie powiedziala [emoji12] ale cos mi sie wydaje, ze to mietka a nie mieciu bo jak tak patrze na to zdjecie usg to tam nic nie dynda miedzy nozkami, chyba ze to sie ukrywa [emoji6]
Super! Cudny widok❤️
 
Ach jak dawno mnie nie było!!!
Dziewczyny jak się macie?
@dżoasia już po transferze?
@annemarie który to już tydzięń?
@Kurcia jak u Ciebie?
@anett96 jak działania?Na jakim teraz etapie?
Mam nadzieję,że idzie wszystko po Waszych myślach i tego Wam życzę!
Pozdrawiam wszystkie ciężarówki i trzymam kciuki za betujące i te rodzące!
Dziewczynom walczącym życzę nie zwariowania :*
9 leci ...a my ciagle w szoku:D
Co u Ciebie?
 
Zobacz załącznik 910980 kochane, u nas wszystko ok mieciatko skakalo po brzuszku, az sie dziwie, ze ja tego nie czuje ;). Dzis 15+4 wiec wszytsko sie zgadza z dotycczasowymi wyliczeniami. Pani chyba widziala plec ale powiedziala, ze musi zerknac w notatki ale tam zaznaczylam, ze plec nie wymagana wiec nie powiedziala [emoji12] ale cos mi sie wydaje, ze to mietka a nie mieciu bo jak tak patrze na to zdjecie usg to tam nic nie dynda miedzy nozkami, chyba ze to sie ukrywa [emoji6]
Ale Mieciątko ma śliczną twarzyczkę. No cudne:tak: Gratki!
 
reklama
Do góry