reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale dzisiaj sie dzieje!!!
@anett96 super wiadomosc i kciuki za jutrzejszy dzien! :)
@Akatombo rozbilas bank :D
@Kurcia - ja w dniu bety mialam takie bole okresowe, ze bylam pewna, ze nic z tego a zaczelo sie kilka dni wczesniej... wiec ja to odczytuje jako dobry znak :)
@Beata 4 - piekny wynik!!! Ciekawe ile kropków sie zadomowiło... ;-)
@Małgoś86 - mocne kciuki za dzisiejszy wynik!!! :)
@Mieciu85 daj znac jak po usg! :)

Ja bylam dzisiaj rano na usg, bo bylam po recepte na neoparin. Bąbelek tak fikał, ze dalej nie wiemy czy chłopczyk czy dziewczynka, musimy czekac do połówkowych. Szyjka długa, wszystko jest ok, wiec nie ma przeciwwskazan do lekkiego sportu i do wspołżycia :D Przy okazji dowiedzialam sie, ze zapomniałam zrobic morfologie i badanie moczu, wiec mój lekarz wydrukował mi całą rozpiskę z dokładnymi datami na cały II trymestr, eh mummy brain ;-)
Zapisałam się tez na połówkowe - 15.11.
@Justin87 - zmienisz mi date w kalendarzu z 02.11 na 15.11?
 
@anett96 cud nad cuda !!!!!!!!!! WSPANIALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki dziewczyny. Nie spisałam jeszcze na straty i czekam grzecznie na betę jutrzejszą. Raz sobie wmawiam, że to normalne, że boli jak na @ bo przecież jestem tu od ponad roku i czytam Wasze historie, a za chwile jak tylko złapie ból to już łzy w oczach i rezygnacja.
Wiecie jak to jest z tym emocjonalnym rollercoasterem. Byle do jutra.
@Kurcia kochana za bete do nieba ✊✊✊❤❤❤a bólami się nie przejmuj ja też mam a beta rośnie
 
@Akatombo, super wynik ;)
U mnie 7 zarodków, po 3 transferach z trzydniowców po kolei: poronienie 6 tc, cp, i beta ujemna. Sami zaproponowali, że rozmrożą wszystkie pozostałe 4 i dohodują do blastki, bo chyba nie takie super jednak te moje zarodki... Z tych 4 dwie blastki są w brzuchu, a 2 pozostałe walczą do jutra o przetrwanie.
W razie niepowodzeń chyba zmieniają strategię.
Jakby była potrzebna 3cia stymulacja to chyba jednak będe prosić by trzymali do blastki...

Ale ale. @anett96 ale zajekurłabiście! Wymiotłaś. Życzę, by efekt był tak dobry, by Lewy o Tobie jakąś publikację uskutecznił :)

@Beata 4 super, węszę twinsy :)
@sssurykatka na to wygląda, że są elastyczni, ale to chyba dobrze...
Po burzliwej dyskusji z panią z labu i z moją panią doktor stanęło na tym, że trzymamy wszystkie do 5 doby... Nie wiem, czy to dobra decyzja, ale zdecydowałam się zaufać pani doktor. Strasznie się boję, że zostanę z niczym. Były tu już takie przypadki :(
 
Ale dzisiaj sie dzieje!!!
@anett96 super wiadomosc i kciuki za jutrzejszy dzien! :)
@Akatombo rozbilas bank :D
@Kurcia - ja w dniu bety mialam takie bole okresowe, ze bylam pewna, ze nic z tego a zaczelo sie kilka dni wczesniej... wiec ja to odczytuje jako dobry znak :)
@Beata 4 - piekny wynik!!! Ciekawe ile kropków sie zadomowiło... ;-)
@Małgoś86 - mocne kciuki za dzisiejszy wynik!!! :)
@Mieciu85 daj znac jak po usg! :)

Ja bylam dzisiaj rano na usg, bo bylam po recepte na neoparin. Bąbelek tak fikał, ze dalej nie wiemy czy chłopczyk czy dziewczynka, musimy czekac do połówkowych. Szyjka długa, wszystko jest ok, wiec nie ma przeciwwskazan do lekkiego sportu i do wspołżycia :D Przy okazji dowiedzialam sie, ze zapomniałam zrobic morfologie i badanie moczu, wiec mój lekarz wydrukował mi całą rozpiskę z dokładnymi datami na cały II trymestr, eh mummy brain ;-)
Zapisałam się tez na połówkowe - 15.11.
@Justin87 - zmienisz mi date w kalendarzu z 02.11 na 15.11?

Dziekuje kochama na pewno dam znac. Super, ze u Ciebie wsyztsko ok[emoji173]️ ale masz aktywne dizeciatko :) bedzie za kim biegac jak zacznie chodzic [emoji173]️
 
reklama
@Justin87 kochana właśnie odebrałam wynik dziękuję za łapki moja beta 13 dpt 516 [emoji173][emoji173][emoji173]czekam teraz na telefon z kliniki co dalej :) @Malgoś86 teraz trzymamy [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173][emoji173][emoji173] za Ciebie i twoja betke do nieba ściskam Was wszystkie i miłego dnia wam życzę
Cudownie!!!!
 
Do góry