reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Duphaston 2-1-1
Estradiol 1-1-1
Clexane
Metformin
I jeszcze pare innych cukierkow:D

I mam odruch na sam widok.
To my dzisiaj 9 tydz zaczynamy❤️
Tak :-) :) siedzę właśnie przed gabinetem i czekam na wizytę,wczoraj podczas aplikowania luteiny wieczorem pojawiła mi się świeża krew( Nie robię tego już aplikatorem)
Mam mega stresa czy z moim bąblem wszystko dobrze... oby
 
Nie nic nawet mąż byl przy transferze nic nie dawali nic się nie działo , tylko mąż z pytaniem juz po transferze a dlaczego i skąd 3 zarodki bo twierdzi ze widział jak wpadają 3 szt :oo2:pomyślałam że ma zwidy hehe. A czy mógłby ktoś kto leczy się w Invictcie potwierdzic ze dzwonią i pytają o samopoczucie następnego dnia ??
Do mnie też dzwonili dzień po transferze....tzn lekarz, który mnie prowadził
 
Tak :-) :) siedzę właśnie przed gabinetem i czekam na wizytę,wczoraj podczas aplikowania luteiny wieczorem pojawiła mi się świeża krew( Nie robię tego już aplikatorem)
Mam mega stresa czy z moim bąblem wszystko dobrze... oby
Tobierz cos innego zamiast luteiny, my mamy 5.11 nast podgladanie❤️❤️

Trzymam kciuki zeby bylo wszystko super
 
Dziękuję @Sol wiesz myślałam że po krio będę tylko w spokoju oczekiwać na wynik a tu takie akcje - dziś juz zdecydowanie lepiej trochę jeszcze brzuch ciągnie ale to nic w porównaniu z wczoraj teraz tylko się martwię jak moje kropunie:oops:
Cieszę się, że się lepiej czujesz. Trzymaj się kochana i kropunie też trzymaj a my trzymamy kciuki za Was [emoji176]
 
Anetko - trzymam kciuki za Twoje cuda. Niesamowita historia. [emoji6] [emoji6]

Megi85 - jak tam Twoje cudo? Dawno mnie nie było, a nie dam rady wszystkiego przejrzeć. ;)
Dżoasia Kurcia - macie już jakieś jajka w brzuszku?
Sol - termin porodu jest??
PaulinkaP - mma nadzieje ze cud trwa!!!!

Brawo dla wszystkich o których zapomniałam i dla nowych koleżanek! ;)
Jesień - zimno buro i ponuro - idealny moment żeby pod kołderka laboratorium dzialac cuda! ;)
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Jest kochana jest... Tylko żeby do niego dotrzymać jak najbliżej. Martwię się no ale to normalka po moich doświadczeniach.
3 Maja na Dzień Konstytucji, a co!? :) haha
 
reklama
Oj kochana niestety nie, typowo ciążowo tylko x3! Bóle głowy, senność, mdłości, zgaga, czasem coś w brzuszku zakłuje, ale co by nie było wszystko zniosę. Wiadomo! No i z jedzieniem kłopot bo mało co mi podchodzi.. a tak się zastanawiam czy wszystkie przed 15 tc bylyscie u dentysty?? Bo ja dziś dostałam opiernicz od doktorka ze jeszcze nie byłam ( mam termin 30 października) ja nigdy nie miałam problemu z uzębieniem i nie wiedziałam ze to jest aż takie ważne :baffled:
Próchnica zębów jest często powodem do zakażeń w ciąży i ryzykiem wcześniejszego porodu lub komplikacji stąd ten opuernicz.

Idź i sprawdź w razie czego czy wszystko jest ok x
 
Do góry