reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ło, ło, ło co tu się dzisiaj dzieje... Człowiek zostawi na chwilę tel. i później szok:szok: @sssurykatka, @anett96, @Akatombo no prawdziwy najazd na klinikę. Dobrze się zaczęło, to i dobrze się musi zakończyć dziewczyny! Kciukasy za c.d.! A czy dzisiaj ktoś jeszcze nie miał betować? Może jakaś wizyta? Bo coś mi się kolebie i nie mogę przypomnieć... chyba że coś namieszałam. A u mnie 5 dpt leci i takie jakieś samopoczucie okresowe:no2: Jak tu teraz wytrwać cholerka??
 
reklama
Ło, ło, ło co tu się dzisiaj dzieje... Człowiek zostawi na chwilę tel. i później szok:szok: @sssurykatka, @anett96, @Akatombo no prawdziwy najazd na klinikę. Dobrze się zaczęło, to i dobrze się musi zakończyć dziewczyny! Kciukasy za c.d.! A czy dzisiaj ktoś jeszcze nie miał betować? Może jakaś wizyta? Bo coś mi się kolebie i nie mogę przypomnieć... chyba że coś namieszałam. A u mnie 5 dpt leci i takie jakieś samopoczucie okresowe:no2: Jak tu teraz wytrwać cholerka??
U mnie przy bolach jak na okres byla ciaza wiec wiesz....[emoji6]
 
Ło, ło, ło co tu się dzisiaj dzieje... Człowiek zostawi na chwilę tel. i później szok:szok: @sssurykatka, @anett96, @Akatombo no prawdziwy najazd na klinikę. Dobrze się zaczęło, to i dobrze się musi zakończyć dziewczyny! Kciukasy za c.d.! A czy dzisiaj ktoś jeszcze nie miał betować? Może jakaś wizyta? Bo coś mi się kolebie i nie mogę przypomnieć... chyba że coś namieszałam. A u mnie 5 dpt leci i takie jakieś samopoczucie okresowe:no2: Jak tu teraz wytrwać cholerka??
Kochana ale takie uczucia okresowe to są dobre symptomy :) kiedy chcesz robić betę?
 
A to Ty już nie jesteś na tak zaawansowanym etapie ze już bez hormonów?
Ale fajowo ze Ci się udało.[emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5]
Powiem Ci że przez dwa tygodnie faszerowali mnie 3×4luteiny pod język i dopochwowo,do teraz na samą myśl mam odruch wymiotny:D
Też się cieszę ale również jestem przerażona,to czekanie od wizyty do wizyty może wykończyć :sorry:
To kochana odpoczywaj i nabieraj mocy na bliźniaki:rofl::rofl::rofl:
 
reklama
Do góry