reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Olk@24, ale dlaczego az do nastepnego roku musisz czekac? W sumie dopiero jest pazdziernik, ja tez jestem z nim w kontakcie ale on wraca juz w poniedzialek. Moze nie bedzie tak zle, niezaleznie glowa do gory! Ja ostatnio czekalam rok, wiem o czym mowisz ale kazdy dzien to krok do przodu.
Asiu , boje się że nie wyrobie się w tym roku ponieważ decyzja musiała by być podjęta już czy mam się przygotowywać do stymulacji czy nie... Ja niestety nie mam już zarodków i muszę zaczynać wzytsko od nowa teraz jestem w końcówce cyklu , jeśli nie zaczniemy dzialac w kolejnym czyli w listopadzie to nikt mi punkcji między świętami nie zrobi , a tak wypadnie jeśli teraz nie zaczniemy...
Byłam pewna że chociaż 1z5 z nami zostanie ...
 
reklama
Czy któraś madra głowa może mi odpowiedzieć na moje nurtujące pytanie
Czy jeśli ANA z dodatniego zmieniło się na ujemne to czy może szybko wskoczyć na ten podest początkujący czyli dodatni? Ile to czasu może trwać dodam ,ze 26 czerwca miałam dodatni miesiąc temu sprawdzałam i mam ujemny już czy po 2 mc to może to się zmienić?
 
a Ty tez do Wawy lecisz? I zostajesz tak dlugo jak planowalas wczesniej? Jak tak to mamy spotkanko planowane na sobote prawdopodobnie na 15 w Wawie, zapraszam :)
Tak kochana lece na 2 tyg,to moj pierwszy transfer i nie wiem jak czesto mnie bedzie lekarz chcial widziec. Ja lece w nocy do Krakowa,takze bede w podrozy jak wy bedzie miec spotkanko:)ale dziekuje:)
 
Czy któraś madra głowa może mi odpowiedzieć na moje nurtujące pytanie
Czy jeśli ANA z dodatniego zmieniło się na ujemne to czy może szybko wskoczyć na ten podest początkujący czyli dodatni? Ile to czasu może trwać dodam ,ze 26 czerwca miałam dodatni miesiąc temu sprawdzałam i mam ujemny już czy po 2 mc to może to się zmienić?
@Szczescie1986 - Na swoim przykladzie robilam ANA w dwóch laboratoriach w jednym tygodniu : w poniedzialek i czwartek. Jedne byly ujemne , a drugie dodatnie. Wujek Jarek na podstawie całościowy wyników stwierdził , ze zapewne sa ujemne. Dla pewności sama dla siebie powtórzyłam i były ujemne.
 
@annemarie a co wskazuje na złą jakoś komórek? Długo się nad tym zastanawiałam. Czy amh ma jakieś znaczenie? Ja mam amh 7.40 ale już jestem trochę stara mam 34 lata. I tak się zastanawiałam jeśli z 12 komórek po punkcji tylko 6 nadawało do zapłodnienia. Bo cześć była przedojzalych a część się nie nadawała. Z tych 6 5 się zaplodnionych ale jeden nie dotrwam do stadium blastocysty, reszta 4 blastki. Czy na podstawie takich informacji można coś wywnioskować?
 
@Szczescie1986 - Na swoim przykladzie robilam ANA w dwóch laboratoriach w jednym tygodniu : w poniedzialek i czwartek. Jedne byly ujemne , a drugie dodatnie. Wujek Jarek na podstawie całościowy wyników stwierdził , ze zapewne sa ujemne. Dla pewności sama dla siebie powtórzyłam i były ujemne.
Cholera ale tutaj już jest ilość czasu od immunosupresji hmmm i boje się ze będą dodatnie niby utrzymuje się od 3-6 mc
 
no ja się już ze starością mych komórek pogodziłam. Podchodzimy do KD .Pytałam o te Kiry, bo podobno są też odpowiedzialne za zadomowienie zarodka. Więc chcę podrążyć temat przed.
I to jest pewno dobry trop, u mnie to wyszlo przy KD . Z moimi kom zawsze bylo niepowodzenie( pomimo granozytow, intralipidu itp) z dawczynia od razu. Ciekawa jestem jakby to bez lekow wyszlo:o
 
reklama
Skoro jest tutaj rozmowa o kir to kiedy dr na nie kieruje ? Jak jest jaki problem ? Ogólnie chce zrobić je dla siebie samej nikt mnie na nie nie kieruje ,ale może nie warto ? Mam piękne jajca , endo tez i zarodki tez wiec o co z nimi biega ?
 
Do góry