reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

wiesz czlowiek po tylu niepowodzeniach,nawet jak jest w ciazy i wszystkie fakty o tym mowia,nie wierzy...chce a nie potrafi.Taki mam glupi etap.Mam wrazenie ze nie dopuszczam do siebie tej mysli,bo gdyby cos sie stalo...to wole byc na to przygotowana.Glowa rzadzi niestety.

Ja tez tak mam, boje sie uwierzyc i boje sie wypowiedziec slow, ze jestem w ciazy.
 
reklama
@Nadziejka2 ja niestety mam podobna opinie co do lekarzy w De jak annemarie... W pierwsza ciaze zaszlam w 5 miesiecy od startu z icsi, szybko uwazam. Ale w dniu transferu mialam 24 lata, zadnych zdrowotnych problemow, wiec nie do konca jestem pewna czy to ich sukces. Bylam latwym przypadkiem. I oczywiscie bylam im wtedy wdzieczna i chwalilam bardzo. Schody zaczęły się jak zaczelam ronic kazda kolejna ciaze, a oni nie zmieniali kompletnie nic! Zrobili mi podstawowe badania i tyle w temacie. I sa na tyle bezczelni, ze obiecuja mi zdrowa ciaze, tylko mam cierpliwie probowac. Szkoda slow. A pieniadze, coz, u nas to nie jest problem, a to ze kasa doplaca uwazam za cos naturalnego, zaden luksus, tak powinno byc wszedzie.

@annemarie doszlo wszystko, dzieki Kochana[emoji6] jestem pod wrażeniem ilosci badań, pelen profesjonalizm [emoji1]
Co do glowy, nie dziwie się, mnie z synem stres opuscil w 17-18 tyg jak zaczelam czuc ruchy, a jak minal 26tydz to poczulam się w miarę spokojna, to granica, że dzieci juz przeżywają na zewnatrz.
 
Świnki podobno bardzo inteligentne. Ja mam 13 letniego labradora 6 letniego Jack Russel i rocznego kundla że schroniska który wszystkimi rządzi. Może świnka sobie poradzi z taką gromada. Obejrzeliśmy dzisiaj z mężem 100 filmików ze świnkami i się zdecydowaliśmy :) no chyba że za miesiąc beta pokaże coś więcej niz cb...
 
Dziewczyny 31 października w 11dc będę mieć sprawdzane endometrium przed transferem. Jakiej powinno być grubości? 8-10mm na kilka dni przed transferem będzie w porządku

ja mam na tym samym etapie wizyte 27 pazdziernika! Ogolnie nigdy nie mialam problemu z endo ale dziewczyny co Wy bierzecie przed transferem? Ja mam od drugiego dnia cyklu estrofem 2x1 dopochwowo (pierwsze 3 bralam doustnie przez obfita miesiaczke) i od 6 dnia cyklu encorton 10mg!

To jak mowicie winko czerwone? cos jeszcze aby bylo pieknie?
 
:happy: mam wyznaczony termin 31.10 na betę (o ile dotrwam i nie polecę wcześniej). Zaciekawiła mnie ta świnka;) Piękna jest.
Hehehehe zaciekawiła?! Ja już widzę ten różowy ryjek z dużymi nozdrzami do wycalowania :) trzymaj się kochana i nie rób sikańcow mnie wykończyly stałe bywalczynie forum wiedzą :) z godz na godz znikła kreseczka. Będę o tobie myśleć przecież to HALLOWEEN :)
 
To powiem za Ciebie Jesteś w ciąży :D
Ja detektora uzywałam co dzień po przebudzeniu a czasem i przed spaniem . :-p wynalazek uważam zasluguje ba nobla :):)

Dziekuje Ewunka [emoji173]️ mnie detektor bardzo uspokaja, a mozna tak czesto kochana? Bo ja sie staram ograniczac jak moge tak 2 razy w tygodniu, zdarza sie 3, na moja psychoke dziala cuda :)
 
reklama
ja mam na tym samym etapie wizyte 27 pazdziernika! Ogolnie nigdy nie mialam problemu z endo ale dziewczyny co Wy bierzecie przed transferem? Ja mam od drugiego dnia cyklu estrofem 2x1 dopochwowo (pierwsze 3 bralam doustnie przez obfita miesiaczke) i od 6 dnia cyklu encorton 10mg!

To jak mowicie winko czerwone? cos jeszcze aby bylo pieknie?
Ja mam brać od 2dc estrofem 2x1 a od 6dc 2 x2 i od 5dc acard i encorton
 
Do góry