reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

jutro zaczne 9 tydz.Nie wiem w ktorym to do mnie dotrze...:-) :)spodnie przestaja mi pasowac,troche mnie to przeraza tzn.nie spodnie tylko tempo w jakim brzuch mi sie uwypukla;)
Haha tempo przyrostu Twojego brzuszka bedzie dwa razy szybsze szykuj sie powoli na ciazowe zakupy ubraniowe do mnie tez nie docieralo to, ze jestem w ciazy-caly okres ciazy ;)
Nawet teraz czasami jeszcze nie dowierzam, ze jestem mama, ze JA mam
 
reklama
Haha tempo przyrostu Twojego brzuszka bedzie dwa razy szybsze szykuj sie powoli na ciazowe zakupy ubraniowe do mnie tez nie docieralo to, ze jestem w ciazy-caly okres ciazy ;)
Nawet teraz czasami jeszcze nie dowierzam, ze jestem mama, ze JA mam
wiesz czlowiek po tylu niepowodzeniach,nawet jak jest w ciazy i wszystkie fakty o tym mowia,nie wierzy...chce a nie potrafi.Taki mam glupi etap.Mam wrazenie ze nie dopuszczam do siebie tej mysli,bo gdyby cos sie stalo...to wole byc na to przygotowana.Glowa rzadzi niestety.
 
Mialam tak samo, w sumie po 6 prawie latach niepowodzen balam sie cieszyc, odliczalam kazdy dzien, kazdy tydzien ciazy ktory juz minal i zamaiast tak do konca cieszyc sie stanem ciazy ja ciagle mialam gdzies w sobie lek.. ale zobaczysz nim sie obejrzysz, minie 10 tydz, 20 a potem to juz z gorki;)
No a pozniej.. juz nie bedzie czasu na myslenie bo te Dwa Male Skarbki wypelnia Ci zycie w kazdej sekundzie
wiesz czlowiek po tylu niepowodzeniach,nawet jak jest w ciazy i wszystkie fakty o tym mowia,nie wierzy...chce a nie potrafi.Taki mam glupi etap.Mam wrazenie ze nie dopuszczam do siebie tej mysli,bo gdyby cos sie stalo...to wole byc na to przygotowana.Glowa rzadzi niestety.
 
Kochana mysle, ze naprawde warto w immunologie zajrzec w takim przypadku. Ja przed wizyta u Pasnika robilam wiele badan na wlasna reke, ale napewno taniej najpierw sie na wizyte umowic i on zleci konkretne badani, bo on nie naciaga na niepotrzebne badania. Tylko pamietaj, ze u pasnika terminy nawet do 2 miesiecy wiec moze umow sie i w miedzy czasie kase organizuj. Masz swietne zapelcze zarodkow, wiec podrasuja cie i bedzie dobrze [emoji173]️[emoji173]️
No wlasnie troszke juz poczytalam o dr Pasniku i znalazlam ze przyjmuje w warszawie w salve medica, prawda to czy to stare info?
 
No wlasnie troszke juz poczytalam o dr Pasniku i znalazlam ze przyjmuje w warszawie w salve medica, prawda to czy to stare info?

Najczesciej w APC w Lodzi przyjmuje gdzie wizyta jest tansza, bylo chyba 150zl, a teraz 200 z tego co ktos pisal. W warszawie nie bylam, ale wiem, ze tez przyjmuje i wizyta chyba dziewczyny pisaly 300zl, ale glowna siedziba apc lodz i tam od razu zrobisz badania.
 
reklama
Do góry