reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was testowała w 9dpt? Ja mam dzisiaj 8 dpt i chciałam już jutro testować mimo ze lekarz powiedział 10-11dpt
Ja jutro idę miałam w czwartek, ale idę jutro. Przyznał się szczerze, żenię wytrzymałam i dzisiaj zrobiłam test wieczorem i wyszły II keski. Ta druga jasna taka, ale widoczna. Boje się cieszyć jeszcze ;) Idź jutro co ma być to będzie ;)
 
Kochane mam pytanie na temat schodzenia z luteiny. Miałam od początku transferu 3 x 2 tabl po 100mg luteiny, wczoraj lekarz mi zapisał 2x1 tabl i to w sumie było dla mnie Ok, ale dopiero w aptece zauważyłam ze recepta jest tylko na 1 opakowanie 30 tabl czyli na 15 dni... czy to normalne? Wczoraj wg usg 7tc +6. Martwię się trochę, bo kolejna wizytę mam już poza klinika i to dopiero 12 listopada...
 
Ja jutro idę miałam w czwartek, ale idę jutro. Przyznał się szczerze, żenię wytrzymałam i dzisiaj zrobiłam test wieczorem i wyszły II keski. Ta druga jasna taka, ale widoczna. Boje się cieszyć jeszcze ;) Idź jutro co ma być to będzie ;)
A miałaś transfer trzydniowych zarodków czy blastocysty?? Kiedy miałaś dokładnie transfer?
 
Kochane mam pytanie na temat schodzenia z luteiny. Miałam od początku transferu 3 x 2 tabl po 100mg luteiny, wczoraj lekarz mi zapisał 2x1 tabl i to w sumie było dla mnie Ok, ale dopiero w aptece zauważyłam ze recepta jest tylko na 1 opakowanie 30 tabl czyli na 15 dni... czy to normalne? Wczoraj wg usg 7tc +6. Martwię się trochę, bo kolejna wizytę mam już poza klinika i to dopiero 12 listopada...
Ela, koniecznie odezwij się do gina z kliniki albo przyspiesz termin tej wizyty poza klinika. Może byc wszystko ok, bo w końcu jestes na świeżo po punkcji i Twój organizm sam sobie produkuje progesteron, ale warto być cały czas od kontrolą. Na pewno jak teraz zmniejszysz dawkę to się obserwuj i jakby się działo coś nie tak to wracaj do poprzedniej dawki i konsultuj. Jak będzie wszystko ok to przed odstawieniem zbadaj sobie poziom progesteronu i też skonsultuj :)
Oczywiście wszystko będzie dobrze, ale warto wiedziec co robić w razie W i nie panikować :)
 
reklama
Ja jutro idę miałam w czwartek, ale idę jutro. Przyznał się szczerze, żenię wytrzymałam i dzisiaj zrobiłam test wieczorem i wyszły II keski. Ta druga jasna taka, ale widoczna. Boje się cieszyć jeszcze ;) Idź jutro co ma być to będzie ;)
Daj pocieszyć oko i wrzuć foto :p Beta to w takim razie formalność ;)
 
Do góry