reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam transfer 3 dniowe zarodki
Teoretycznie robimy betę 5-6 dniowej blastki 10 dni po transferze i jest ona już pokaźna. Twoja 8 dni po transferze jeszcze o 2 dni młodszego może byc bardzo niska , czy to w Tobie nie wzbudzi negatywnych emocji? Jesli zdecydujesz sie w 9dpt pamietaj 2 dni pozniej powtorzyc badanie.
Ja osobiscie zrobilam bete w 6 dniu blastki.. dla samego potwierdzenia czy doszlo wgl do implantacji.
 
Ja standardowo idę pierwszy raz ok 12 dc bo moje owulacje są zazwyczaj ok 18 dc... Ale jak miałam ten dziwny cykl to ok 12 dnia była sama drobnica, 14go też, jak 17go nadal żadnego dominującego pęcherzyka to mój gin powiedział, żeby sobie ten cykl odpuścić... i okazało się że trwał 50 dni, co się praktycznie nigdy nie zdarzało. Więc kij wie czy ta owu była, czy nie.
Teraz idę 13 dc pierwszy raz, celuję tak, żeby coś już rosło, najwyżej okaże się że jest już duży ;)
Akurat będę w Warszawie na szkoleniu więc podskoczę do kliniki, podpiszę papiery do krio i dr mi zrobi podgląd i posiewy pobierze. 3 w 1 i to przy okazji ;) Nie mogę się już doczekac i trochę przerażona też jestem. A Ty potem siedziss w Polsce do samej owulacji i transferu?
Tak, lekarz kazał przyjechać na 2 tygodnie, 10dc na podgląd i 19-20dc transfer i za dwa, trzy dni mówił można lecieć spowrotem,takze się wyczekam niesamowicie, relanium będę literami spożywać :)
 
Uf ja już po USG genetycznym, krew oddana. Jak to lekarz stwierdził że do dzieciaka nie ma co się czepiać. Choć przezierność 2.18 to stwierdził że jest jak najbardziej ok. Kurcze byłam 10 dni temu na USG i przezierność wynosiła 1.4. No nic za tydzień genetyk zobaczymy co tam wyjdzie. Jednak się denerwowałm:) Zapowiada się dziewczynka, mam w domu chłopca więc niech już tak zostanie.
 
Ostatnia edycja:
Ufam ja już po USG genetycznym, krew oddana. Jak to lekarz stwierdził że do dzieciaka nie ma co się czepiać. Choć przezierność 2.18 to stwierdził że jest jak najbardziej ok. Kurcze byłam 10 dni temu na USG i przezierność wynosiła 1.4. No nic za tydzień genetyk zobaczymy co tam wyjdzie. Jednak się denerwowałm:) Zapowiada się dziewczynka, mam w domu chłopca więc niech już tak zostanie.
Napewno wszystko będzie dobrze:biggrin2: jak doktorek mówi ze okej to napewno okej!!
to będzie parka! Suuuper❤️
A który to u Ciebie tydzien??
 
reklama
Do góry