reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ufam ja już po USG genetycznym, krew oddana. Jak to lekarz stwierdził że do dzieciaka nie ma co się czepiać. Choć przezierność 2.18 to stwierdził że jest jak najbardziej ok. Kurcze byłam 10 dni temu na USG i przezierność wynosiła 1.4. No nic za tydzień genetyk zobaczymy co tam wyjdzie. Jednak się denerwowałm:) Zapowiada się dziewczynka, mam w domu chłopca więc niech już tak zostanie.
Super wieści, wszystko będzie dobrze:-) :)
Dzięki tym, że pokazujecie zdjęcia dzieciaczków, piszecie o pomyślnych wizytach to dajecie siłę do dalszej walki, bo jak widać warto
 
reklama
Napewno wszystko będzie dobrze:biggrin2: jak doktorek mówi ze okej to napewno okej!!
to będzie parka! Suuuper❤️
A który to u Ciebie tydzien??
Wg moich wyliczeń 12 tydzień i 5 dzień z pomiarów 12 tydzień i 6 dzień lub 13 tydzień zależy jaki parametr. No dziecko nie chciało współpracować. Lekarz był tak miły że mam nagranie na pendrive:)
 
Mieciu nie martw sie, przeziernosc wyszla u Twojego maluszka super i to jest najwazniejsze, rozmawialam ostatnio o tym z tesciem mojej przyjaciolki ktory jest ginem i to jakims jednym z wyzej postawionych i mowil mi ze dobry ginekolog przy dobrym sprzecie juz przez usg jest w stanie stwierdzic czy dziecko jest chore czy nie. Tak na prawde dopiero jesli na usg sa jakies niejasnosci to wysyla sie dalej na badania. U Cb usg nic nie wykazalo wiec nie masz co sie martwic :)

Dziekuje kochana to bardzo wazne i co piszesz[emoji173]️Na prenatalnym usg wszystko wyszlo ok wiec mam nadzieje, ze w 20 tyg tez bedzie dobrze :)
 
Cześć!
Dzwonili z labu. Bylo 6 dojrzalych komorek i wszystkie sie zaplodnily. W zwiazku z tym, ze mialam juz podawane cztery trzydniowe to tym razem ryzykuja i wszystkie trzymaja do blastocysty, bo byc moze moje zarodki nigdy nie dotrzymuja do tego etapu.
Nasienie mamy takie normalne, chromatyna o pare procent podniesiona ale reszta w normie. Wiec nie wiem czy to endometrioza moglaby byc przyczyna zatrzymywania sie zarodkow w rozwoju. Mam nadzieje ze jednak kilka z nich dotrwa do 5 dnia.
Yeaaaaa!!!!!! Tak taka tak!!!! Niech będzie 6 pięknych bobabskow jak u Aski i dziewczyny szykujcie się na bliźniaki!!!! [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji173] [emoji173] [emoji173]
 
Uf ja już po USG genetycznym, krew oddana. Jak to lekarz stwierdził że do dzieciaka nie ma co się czepiać. Choć przezierność 2.18 to stwierdził że jest jak najbardziej ok. Kurcze byłam 10 dni temu na USG i przezierność wynosiła 1.4. No nic za tydzień genetyk zobaczymy co tam wyjdzie. Jednak się denerwowałm:) Zapowiada się dziewczynka, mam w domu chłopca więc niech już tak zostanie.
Suuuper @motylek24 :-)
Jak ten czas leci ;)
Niech się zdrowo chowa malutka u mamusi w brzuszku ;)
 
reklama
Do góry