reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewelina
Dobrze gadasz. Grunt to sie nie opychac.


Kobitki - milo sie z wami gada ale znikam na dzisiaj. Kramik swoj zamykam i lece pod prysznic. Wiecie jak to jest - starsi dosc szybko spac chodza

spijcie dobrze i do juterka
 
reklama
Ja nie brałam kateringu dietetycznego, tylko sama wszystko przygotowywałam. Na początku ciężko, ale później jak się człowiek przyzwyczai to leci się z wagi systematycznie.
Dziewczynki i ja lecę pod prysznic i do łóżeczka. Książeczkę poczytam - wciągnęła mnie taka jedna. Do jutra. Pa pa.
 
nie mow zes stara bo wtedy i ja stara...:baffled:
ja mloda sie czuje i tej wersji sie trzymam

No wiesz, jak czytam 26 lat to tak sobie myślę, ale fajnie, jacy młodzi:-), kiedy to było.........:-)

ja przepraszam ze sie tak wtrace do dyskusji, ale sie stanowczo nie zgadzam, zeby osoby starsze ode mnie o jakies 4 lata (sadzac po niku natka!!) okreslaly sie jako stare! ja w tym roku bedze znow obchodzic 21 urodziny (juz 9 raz z rzedu!) i tej wersji sie bede trzymac!;-)
i pytanko z z nieco innej beczki - czy was przy stymulacji bolaly nerki? bo mnie tak cos rwie z tylu, a nigdy nie mialam problemow z nerkami i nie wiem czy juz czas wpasc w panike czy jeszcze poczekac.
podrawiam i dobrej nocki... i prosze pieknie poczkowac
 
ja przepraszam ze sie tak wtrace do dyskusji, ale sie stanowczo nie zgadzam, zeby osoby starsze ode mnie o jakies 4 lata (sadzac po niku natka!!) okreslaly sie jako stare! ja w tym roku bedze znow obchodzic 21 urodziny (juz 9 raz z rzedu!) i tej wersji sie bede trzymac!;-)
i pytanko z z nieco innej beczki - czy was przy stymulacji bolaly nerki? bo mnie tak cos rwie z tylu, a nigdy nie mialam problemow z nerkami i nie wiem czy juz czas wpasc w panike czy jeszcze poczekac.
podrawiam i dobrej nocki... i prosze pieknie poczkowac


dzień dobry śpiochy:-)
przy stymulacji strasznie bolały mnie nerki, ale wiesz, w wieku 76 lat to chyba normalka:-)
 
Witajcie,

Oj...rzeczywiscie cos ucichlo, ale przynajmniej egoistycznie patrzac duzo nie stracilam. Masa obowiazkow i ciagle zapsuty komputer...ciagle brakuje czasu...
Dziewczyny...zaczynam powoli przygotowania do zabiegu. Poki co chcemy zastartowac z dieta. I widze ze temat troche na czasie bo sie o jedzeniu tutaj rozpisalyscie :-). Otoz znalazlam pare pierwszych wskazowek co do diety, a w nich zalecenie jesli chodzi o maslo orzechowe. Czy mozecei powiedziec cos wiecej na ten temat? Bo jak na razie znalazlam artykul odradzajacy jedzenie masla orzechowego w ciazy. Mam na mysli maslo z orzechow ziemnych. Na razie na inne nie trafilam...Czy w zwiazku z zabiegiem prowadzicie jakis jadlospis. Chce to zrobic, ale nie wiem jak sie do tego zabrac. Zbieram info o produktach najpierw, a potem chce przygotowac taki jadlospis na 2 tygodnie z gory i go powtarzac. Mysle ze tak bedzie latwiej trzymac sie planu. Wrzuccie prosze cos na temat waszych diet i produtow zalecanych i zakazanych.
I oczywiscie jak tam Wasz progres w szkielkowaniu...za ktora nastepna sciskac kciuki...;-)
Sciskam Was wszyskie! Houk!
 
Dziś już 7 dzień po trasferze. Samopoczucie ok. Ale sama nie wiem czy to dobrze czy źle.:-)
Apropos diet - nie pamiętam gdzie, ale w internecie znalazłam ostatnio, co jeść aby rosło endometrium, bo to jedna z ważniejszych rzeczy. Zaraz poszukam to wam linka prześlę.:-)

Znalazłam. Mam:

1. Wspomagacze naturalne:
----- orzechy
----- migdały
----- ryby
----- czerwone wino

2. Wspomagacze „bez recepty”
----- Wiesiołek (do owulacji)
----- Magnez
----- B complex
----- Vit E (do owulacji)
----- Omega 3
----- Acard
----- Hormeel S
Ilości wg ulotki
icon_exclaim.gif


3. Leki na receptę
----- stymulacja estrogenami: Estrofem, Estrofem forte, Progynowa 21, Progynowa 21mite, estroplastry
----- stymulacja gonadotropinami: Menogon, Humegon, Puregon
----- witamina D3 = Vigantoletten 1000.
----- Tamoxifen
----- Duphaston
----- Luteina
----- globulki z viagrą – poprawiające ukrwienie.
Tylko wg wskazań lekarza
icon_exclaim.gif


Więcej informacji na:

Nasz Bocian - Strony o Rodzinie - Forum - Małe endometrium
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ewalina,
Dzieki za info! Trzymam za ciebie kciuki i kibicuje za zadomowienie sie fasolek!

Ciesze sie ze czujesz sie dobrze, mysl pozytywnie ze wszysko jest OK.
Mnie zawsze pozytynie nakreca muzyka, wiec pewnie bede jej sluchac po transferze. No, ale kazdy ma swoje metody. Czy stosowalas rowniez akupunkture?

Czy mialas transfer 2ch czy jednego zarodka?

Pozdrawiam goraco!
 
Do góry