reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ciotki dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa
emoji7.png

Stasiu się zawstydził jak usłyszał tyle komplementów ;-) ;)

Gosiu obecnie + 11kg ;)

Asiula brzucho rośnie ale mam nadzieję że nie będziesz czekać do grudnia jak go zwolnie i niebawem pochwalisz się pozytywną beta ;-) ;)

@Kurcia piękny wynik :) trzymam mocno kciuki ✊✊✊
Jak ja bym chciała już taki brzusio❤️ Piękny!
 
reklama
Hej dziewczynyJestem nowa na forum ale obserwuję i czytam Wasze wpisy na bieżąco. Trzymam za Was mocno kciuki i za Wasze / nasze starania o dzidziusia
Ja dzisiaj jestem 7dpt , testuję za trzy dni i mam nadzieję że tym razem nam się uda. To mój drugi transfer -dwa trzydniowe zarodki, pierwszy transfer blastocysta bez powodzenia.
Teraz czuję się trochę inaczej niż przy pierwszym transferze wiec mam nadzieję że to dobry znak. Trzymajcie kciuki za moje czwartkowe testowanie ✊✊
 
Ciotki dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa
emoji7.png

Stasiu się zawstydził jak usłyszał tyle komplementów ;-) ;)

Gosiu obecnie + 11kg ;)

Asiula brzucho rośnie ale mam nadzieję że nie będziesz czekać do grudnia jak go zwolnie i niebawem pochwalisz się pozytywną beta ;-) ;)

@Kurcia piękny wynik :) trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Super wygladasz [emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Do góry