reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynyJestem nowa na forum ale obserwuję i czytam Wasze wpisy na bieżąco. Trzymam za Was mocno kciuki i za Wasze / nasze starania o dzidziusia
Ja dzisiaj jestem 7dpt , testuję za trzy dni i mam nadzieję że tym razem nam się uda. To mój drugi transfer -dwa trzydniowe zarodki, pierwszy transfer blastocysta bez powodzenia.
Teraz czuję się trochę inaczej niż przy pierwszym transferze wiec mam nadzieję że to dobry znak. Trzymajcie kciuki za moje czwartkowe testowanie ✊✊

Cześć, rozgosc się u nas. Napisz coś więcej o sobie, gdzie się leczycie i jakie są u was wskazania do ivf.
Mocne ✊✊✊ za czwartek! :)
 
reklama
Hej dziewczynyJestem nowa na forum ale obserwuję i czytam Wasze wpisy na bieżąco. Trzymam za Was mocno kciuki i za Wasze / nasze starania o dzidziusia
Ja dzisiaj jestem 7dpt , testuję za trzy dni i mam nadzieję że tym razem nam się uda. To mój drugi transfer -dwa trzydniowe zarodki, pierwszy transfer blastocysta bez powodzenia.
Teraz czuję się trochę inaczej niż przy pierwszym transferze wiec mam nadzieję że to dobry znak. Trzymajcie kciuki za moje czwartkowe testowanie ✊✊
Hej. Ja tez mam testować 18 boje się, ale tez czuje sie inaczej niż wcześniej. Trzymam kciuki
 
Hej dziewczynyJestem nowa na forum ale obserwuję i czytam Wasze wpisy na bieżąco. Trzymam za Was mocno kciuki i za Wasze / nasze starania o dzidziusia
Ja dzisiaj jestem 7dpt , testuję za trzy dni i mam nadzieję że tym razem nam się uda. To mój drugi transfer -dwa trzydniowe zarodki, pierwszy transfer blastocysta bez powodzenia.
Teraz czuję się trochę inaczej niż przy pierwszym transferze wiec mam nadzieję że to dobry znak. Trzymajcie kciuki za moje czwartkowe testowanie ✊✊
no to trzymamy mocno te ✊✊✊✊za betę do nieba
 
reklama
Dzieki za wszystkie kciuki!!
Jajek bylo 11. Takze czekam na jutrzejsze info z labu ile dojrzalych i ile sie zaplodnilo. A potem czekamy do 5 doby.
Piękna liczba:)
Czakamy razem z Tobą na dobre wieści jutro :)
Nie, krio na naturalnym cyklu
@sssurykatka też będę mieć crio na naturalnym cyklu, ale wiesz tak się zastanawiam co jeśli trafi sie cykl bezowulacyjny? U mnie z tym w miarę ok, ale ponoć 2cykle bezowulacyjne w ciągu roku to norma
 
Do góry