reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dzisiaj były też dobre wiadomość, ale jednak dzisiejszy dzień został zdominowany przez złe wiadomości. Boję się jutrzejszej wizyty. Rano oddaje krew, a o 9:20 mam wizytę i usg. W zeszłym tygodniu był widoczny pęcherzyk. Jutro 28 dpt. Napiszę do Was po wizycie.
Koniecznie!!!! :)
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia maluszka [emoji173] [emoji173]
Kurczę @Niezapominajka2018 jakoś z tego wszystkiego uciekła mi całkowicie informacja, że Ty już byłaś na wizycie pecherzykowej...
 
reklama
Jeśli można wiedzieć, to jaki masz dokładnie problem z KIRami? Jak to można naprawiać:)
Pernamentnie tego naprawić nie można bo to genetyka, ale są leki które mogą trochę wyciszyć odpowiedź organizmu. Jak wczesniej pisałam mam kariotyp Bx, a powinien być prawidłowy Ax, no i brakuje mi KIRow odpowiedzialnych za implantacje,no i do tego kolejne badanie allo mlr powinno być ponad 40%a mnie wyszło 6%

Szczerze to po tych setkach stron które przewertowalam w necie podejrzewałem problem z implantacją, bo w ciąży nigdy nie byłam, a jak nasza doktorka mawiała nawet przy kiepskim nasieniu powinien za tyle lat znaleźć się jeden plemnik zdolny do zapłodnienia, choćby miało oznaczać CB lub poronienie, ale powinno dojść do zapłodnienia, szkoda że nie wiedziałam o tych badaniach kilka lat temu, także DZIEWCZYNY BADAJCIE SIE
 
Jejku @jagodaaga jak to dobrze czytać takie informacje. Jest plan działania, jest pomysł i jest diagnoza, z której wynika potrzeba histero.
Idziesz w dobrym kierunku dziewczyno ! [emoji4] [emoji4] [emoji110] [emoji110] [emoji173]
Bardzo się cieszę że coś drgnęło do przodu :) teraz tylko pozostaje zaufać i robić krok po kroku to co zleci lekarzufff mimo niezbyt dobrych wieści na dziś, cieszę się że jest chociaż plan działania i do przodu!
 
Wiem kochanie, dlatego zadzwoń i umów się do innej kliniki. Novum warszawa. Ważne że zarodki wogole powstają. Popatrz na dziewczyny na missis adasonia też były w trudnym położeniu a jednak.... spróbuj termin do dr Zamory jest specyficzny ale nie lubi przegrywać. Uszy do góry, walczysz jak widać zaciekle a to napewno przyniesie rezultat.
Potwierdzam! Zreszta dla mnie to najlepszy doktor ever [emoji4][emoji4]
 
Koniecznie!!!! :)
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia maluszka [emoji173] [emoji173]
Kurczę @Niezapominajka2018 jakoś z tego wszystkiego uciekła mi całkowicie informacja, że Ty już byłaś na wizycie pecherzykowej...
Byłam w poprzedni poniedziałek. Był malutki pęcherzyk, ale lekarz powiedział że to jest też wczesna ciąża. To był 18 dpt trzydniowego zarodka. Dzisiaj 28 dpt. Co ma być to będzie.
 
@gosia321 Gosiu czy ja dobrze kojarze czy mi sie cos uroilo, ze pisalas, ze masz bole kregoslupa po odstawieniu encortonu? Ja czesto miewalam taki przewlekly bol krzyza (nawet podejrzewalam, ze to moze endometrioza) ale wlasnie wydaje mi sie, ze wlasnie przy encortonie przeszedl, teraz juz od paru dni endorton odstwaiony (stopniowo) i bol w dole plecow wrocil i jest dosyc uciazliwy. Czy to moze byc od odstawienia encortonu? Mam nadizeje, ze na maluszka nie ma to jakiegos negatywnego wplywu.
 
reklama
Do góry