reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dzisiaj były też dobre wiadomość, ale jednak dzisiejszy dzień został zdominowany przez złe wiadomości. Boję się jutrzejszej wizyty. Rano oddaje krew, a o 9:20 mam wizytę i usg. W zeszłym tygodniu był widoczny pęcherzyk. Jutro 28 dpt. Napiszę do Was po wizycie.
Kochana na tym forum to normalne że dobre wiadomości są przeplatane tymi złymi , Ty się nic nie martw ani nie bój napewno wszystko będzie dobrze ❤️❤️❤️ obiecuje ✊✊✊ limit pecha został już wykorzystany do końca miesiąca , teraz musi być już tylko lepiej ❤️❤️❤️ ja wam obiecałam że w tym roku zajde w ciążę i zrobię wszystko żeby słowa dotrzymać :)
 
Dziewczyny dzisiaj były też dobre wiadomość, ale jednak dzisiejszy dzień został zdominowany przez złe wiadomości. Boję się jutrzejszej wizyty. Rano oddaje krew, a o 9:20 mam wizytę i usg. W zeszłym tygodniu był widoczny pęcherzyk. Jutro 28 dpt. Napiszę do Was po wizycie.
Kciukasy! Jak Olk@24 napisała limit złych wieści już się wyczerpał. :tak:
 
Witam. Dziewczyny jestem tu nowa, mam takie pytanie. Czy któraś po transferze brała metformax ?? Przed pierwszym transferze, lekarz kazał mi brać, ale złe się czułam i kazali odstawić. Teraz robił mi inny lekarz transfer i powiedział, żeby brać. Wczoraj był transfer i zapomniałam o tym, wzięłam dzisiaj poerwsza tabletkę. Czy miał ktoś tak ??
 
Najgorzej tak to sobie wszystko poukladać w glowie i oswoić sie z myslą że to na nas padało że bydziemy żyć bez dzieci .To jest bardzo trudne bo pragnienia i chęć obdarzenia tej malej istotki miłością jest tak silne szczególnie jak się sie spotyka małe dzieci to takie klucie w sercu.Ja naprawdę już tak sobie wszystko poukladałam i na nic nie liczyłam a życie przewrotne jest i tak brutalnie sobie ze mnie zadrwiło.Dało nadzieję żeby za chwilę ją odebrać
Jeju jakie to smutne kochane. Znam to uczucie ale nie ma się co porównywać.
Jeśli macie siły to walczcie dalej. Ściskam mocno. Bardzo, bardzo mocno. X
 
Dziewczyny dzisiaj były też dobre wiadomość, ale jednak dzisiejszy dzień został zdominowany przez złe wiadomości. Boję się jutrzejszej wizyty. Rano oddaje krew, a o 9:20 mam wizytę i usg. W zeszłym tygodniu był widoczny pęcherzyk. Jutro 28 dpt. Napiszę do Was po wizycie.
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!;)
 
Możesz coś więcej napisać na ten temat ? :)
W sumie nie wiele wiem,a i lekarz zbyt wylewny nie był, aczkolwiek potwierdził to co wyczytałam w necie, mój Kariotyp Bx i 7brakujacych KIRow hamują implantacje zarodka, dlatego przed transferem mam dostać lek, żeby moj organizm go źle nie potraktował. Prawidłowy kariotyp to Ax.
Jak ja się cieszę że zrobiłam to badanie bo mam jakiś punkt zaczepienia i wiem w którąś iść stronę, co dalej badać, co leczyc

To badanie robiłam w Prokocimiu za chyba 360zl
 
reklama
Dziękuję Wam za kciukasy właśnie wyszliśmy...więc...naprawdę pierwszy raz, a przerobiłam kilka klinik, poczułam że mogę zaufać, a to dla mnie był priorytet. Wywiad bardzo wnikliwy, analiza nieudanego in
Vitro przeanalizowanA. Tak dokładnego USG wraz z opisem co gdzie i jak jeszcze nigdy nie miałam...oczywiście torbiel jest i nie wygląda dobrze, do kontroli za miesiC ...no sporo wyszło ...ale jest duża nadzieja na powodzenie tylko muszę narazie porobić mnóstwo badań, w tym hisreto bo wyszedł jakiś płyn w macicy :( i to jest najbardziej niepocieszajace :( miała któraś z was tak??? Jejkuuu tak dużo informacji że musiałam notatki robić :) więc was nie opuszczam, zostaje :) z tego wszystkiego nie zapytaliśmy ile kosztuje cała procedura czy może któraś z was zna orientacyjna kwotę?
Jejku @jagodaaga jak to dobrze czytać takie informacje. Jest plan działania, jest pomysł i jest diagnoza, z której wynika potrzeba histero.
Idziesz w dobrym kierunku dziewczyno ! [emoji4] [emoji4] [emoji110] [emoji110] [emoji173]
 
Do góry