reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No jest tego trochę , także tym razem musi się udac ;) tak się jeszcze zastanawiam bo jak robiłam betę za pierwszym i drugim razem wynosiła ona 0,2 a ostatnim razem 1,2 czy to może oznaczać że coś się zadzialo czy po prostu diagnostyka ma inne normy , wiecie może ?
Wg m mnie nie za kazdym razem tak mialam przy nie udanym transferze:(
 
Witajcie kochane już po wizycie w domku zastrzole podane jeszcze dziś te co zwykle oczywiście z tym co wczoraj zabrakło :growl: mimo to i tak ładnie estradiol podrósł ale wieczorem mam zrobić o 22:30 już ovitrelle 2 zastrzole ?? miała któraś z was 2 ?
.Jajcoszki rozszalały się i z 7 jest 8 rozmiary od 21 do 17 no i punkcja w środę o 9 :30 i dlatego też proszę o pozytywne fluidki jesteście cudowne dziękuję za wszystko tule wszystkie :-) :):-) :):-) :) :D:D:D

oczywiście gratuluję pięknych bet !!!
Beatko super wynik :-)
dobrze, że po wczorajszych przeżyciach jest tak jak jest ;-)
Teraz się Kochana nie stresuj ... poczekaj grzecznie do punkcji :*
 
reklama
Do góry