reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję dziewczyny że mi odpowiedzialyscie na zapytanie o tarczycy. Mam wyniki TSH 1,319. Wynik jak na wczesną ciążę to chyba ok. Tyle, że wizyte mam w czwartek i nie wiem czy nie powinnam podnieść dawki. Przypomnę przed ciąża brałam Letrox 75.
Aaaaaaaa i jeszcze beta najważniejsza 6721 - 22 dpt. W poniedzialek 18 dpt beta była 1999 ❤️❤️❤️
Piekna beta gratuluje ;)
 
Wg mnie nie zmieniaj dawki, bo TSH masz bardzo dobre. Może nawet twoja lekarka pokusić się o zmniejszenie ci dawki do 62.5 (moja ostatnio tak zrobiła przy podobnym wyniku). To że jesteś w ciąży nie znaczy że TSH zawsze musi być za wysokie tylko że musisz się częściej kontrolować.
Beta przepiękna!!! :D
Masz rację poczekam na wizytę do czwartku, niech się wypowie lekarz. Sama na własną rękę boję się cokolwiek zmieniać
 
czesc Jestem tu nowa. podchodze 1 raz do in vitro. w srode mialam punkcja pobrali 10 jajeczek z czego 5 okazalo Sie ok ale tylko 3 Sie zaplodnily. w Poniedzialek mam transfer. Sie denerwuje, ponoc powinnam zadzwonic do embriologa I zapytac o Moje zarodki ale Sie boje ze zaden Sie nie bedzie nadawal. dodam ze mamy problem ze strony meza ( musial miec biopsje jader aby uzyskac plemniki) I teraz Mam nerwowke czy wogole dojdzie do transferu.
Jej witamy!
Zadzwon zadzwon po co Ci stres do poniedzialku? Gdzie sie leczycie?
 
Myślę że tak. Spróbuj na pewno nie zaszkodzi. Ja zauważyłam u siebie taką prawidłowość choć nie we wszystkie dni że jak nie wezmę prolutexu o stałej porze to ból brzucha mi się pojawia.
A coś może być w tym co mówisz. Ja dzisiaj luteinę wzięłam ok 1.5 godz później bo nie chciałam brać żadnych proszków przed badaniem krwi.
 
Kochane, powiedzcie prosze, czy wujek Jarek wystawia rowniez recepty na intralipid i acctofil? Intralipidu u mnie w klinice nie podaja, nie ma szans, aby ktos wrazie czego mi go przepisal lub podal. Acctofil jest praktykowany ale nie u mojego lekarza prowadzacego a pamietam, ze wujek wspominal o tych dwoch lekach.
Wystawia. Mi na to wysylal recepty
 
Dziękuję dziewczyny że mi odpowiedzialyscie na zapytanie o tarczycy. Mam wyniki TSH 1,319. Wynik jak na wczesną ciążę to chyba ok. Tyle, że wizyte mam w czwartek i nie wiem czy nie powinnam podnieść dawki. Przypomnę przed ciąża brałam Letrox 75.
Aaaaaaaa i jeszcze beta najważniejsza 6721 - 22 dpt. W poniedzialek 18 dpt beta była 1999 [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
W ciazy dawki lekow na taczyce dobiea juz lekarz. Tu nie mozemy ot tak sobie dodawac po tabletecze
 
Hej, czy któras z pacjentek wrzechwiedzacego wujka Jarka wie który KIR odpowiada za implantacje? Chciałabym sprawdzić czy go mam a do wizyty jeszcze parę dni.
Wiem że sama się nie zdiagnozuje, ale szukam czegoś pozytywnego w tej mojej immunologii.
 
reklama
Do góry