reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a co można i co polecacie na infekcje intymne. Przed poprzednim transferem dwa razy mnie dopadła i teraz chcę mieć coś w zapasie gdyby znowu mnie dopadło.
Zrób posiew jak coś wyjdzie to wtedy będzie wiadomo co brać.... może się okazać ze weźmiesz coś na oko i nie zadziała...

W niektórych klinikach „profilaktycznie” przed zabiegami zalecają „GYNOXIN OPTIMA 200 mg 3 kapsułki dopochwowe”.
Tu masz opis tego:
Gynoxin Optima jest pierwszym lekiem na grzybicze zapalenie pochwy i sromu w postaci dopochwowych kapsułek miękkich, który jest dostępny bez recepty. Wskazany do stosowania w przypadku drożdżycy błon śluzowych narządów płciowych (zapalenie sromu i pochwy, zapalenie pochwy oraz upławy).
 
Do kiedy?? O Matko. Czy biegunki kilka razy dziennie nie zaszkodza dziecku? Mnie po wyjściu z wc z reguły bolą jajniki i dol brzucha, przez te skurcze brzucha " biegunkowe":-/
Dziękuję Ci za uspokojenie mnie trochę, na razie ratuje się elektrolitami i kleikiem ryżowym.
Też się bałam czy dziecku to nie zaszkodzi, bo czasem to miałam wrażenie, że wnętrzności mi wyrywa... Nawet w nocy po 3 razy wstawalam. Ale w końcu minęło i z dzidzia wszystko dobrze. Najgorzej było jak z domu trzeba było wyjść.. Ale uwierz mi, że lepsze to niż zatwardzenia..
 
Dziewczyny a co można i co polecacie na infekcje intymne. Przed poprzednim transferem dwa razy mnie dopadła i teraz chcę mieć coś w zapasie gdyby znowu mnie dopadło.
Ja podczas in vitro miałam stan czystości II/III i ogólnie cały czas coś tam odczuwałam ale widziało mnie już tylu lekarzy którzy nic złego nie stwierdzili że dałam spokój. Dopiero leki przy punkcji mnie wyleczyły, była to betadine i antybiotyk coś na de....( za parę groszy). Betadine trzymam w lodówce na ewentualne infekcje po ciąży.
Wcześniej brałam Macmiror i Piamufacin zero efektów, podobnie jak jeszcze jakieś dwa antybiotyki doustne.
Jeśli masz skłonność do infekcji do bierz prolutex zamiast lutinusa lub luteiny, ja zmieniłam zaraz po pozytywnej becie.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny że mi odpowiedzialyscie na zapytanie o tarczycy. Mam wyniki TSH 1,319. Wynik jak na wczesną ciążę to chyba ok. Tyle, że wizyte mam w czwartek i nie wiem czy nie powinnam podnieść dawki. Przypomnę przed ciąża brałam Letrox 75.
Aaaaaaaa i jeszcze beta najważniejsza 6721 - 22 dpt. W poniedzialek 18 dpt beta była 1999 ❤️❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
Do góry