reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fuck zawsze cos...
Oby maluszek dal rade i byl zdrowiusi!!
Ten tydzien jest jakis kiepski ja wczoraj dowiedzialam sie o 3 smierciach osob ktore znam nie byly mi bliskie ale znalam ...dzis dzwoni rano zalamany Emek ze nie zrobili mu w klinice defragmentacji bo bylo za malo plemnikow.taki hoooojowy wynik mial[emoji21]
Jak się ma pod górkę to na calej lini ale dobre to że właśnie dzwoniła przemila pani z ZUSu i mam na 15 komisję to w miare szybko
 
reklama
Cześć...wiecie co, wczoraj się zorientowałam, że cały czas źle obliczałam tydzień ciąży...Czuję się strasznie głupia:/ Byłam święcie przekonana,że ciążę po in vitro oblicza się od dnia punkcji, bo na każdej wizycie pani doktor wracała do tej daty, więc sądziłam, że ona jest odnośnikiem. A dopiero wczoraj gdzieś przeczytałam, że o ile to nie był długi protokół, to liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki...tak? No to kopnęłam się o 2 tygodnie, myślałam że to 6 tydzien, a wychodzi na to, że jednak 8...
 
Cześć...wiecie co, wczoraj się zorientowałam, że cały czas źle obliczałam tydzień ciąży...Czuję się strasznie głupia:/ Byłam święcie przekonana,że ciążę po in vitro oblicza się od dnia punkcji, bo na każdej wizycie pani doktor wracała do tej daty, więc sądziłam, że ona jest odnośnikiem. A dopiero wczoraj gdzieś przeczytałam, że o ile to nie był długi protokół, to liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki...tak? No to kopnęłam się o 2 tygodnie, myślałam że to 6 tydzien, a wychodzi na to, że jednak 8...
Mi tak właśnie liczono od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.
 
Dziewczyny który polecacie protokół długi czy krótki Zaczynamy ostatnia stymulację od przyszłego cyklu na krótkim protokole
Hmm ja polecam krotki bo niecierpliwa jestem i takim teraz jade[emoji16][emoji16]
A na powaznie to nie znam sie mialam i dlugoe i dlugie i dooopa
Pewnie madrzejsze kuuulezanki pomoga[emoji16]
 
reklama
Do góry