reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana ja tez dziś zrobiłam test i tez jedna kreska i właśnie siedzę w Novum i czekam,żeby zrobić betę ale mysle,ze tym razem niestety porażka :/
No widzisz Blondasku nosz krwa mać no. Połudźmy się jeszcze do wyniku bety, ja powinnam mieć za jakieś 2 godziny. Wysyłam w kosmos prośby by sikance kolejny raz okazaly się oszukańcami i przysięgam, jak wyjdą nam wysokie bety to już nigdy więcej sikańca nie zrobię!
 
No i dupa. Dzwonilam do Prokocimia, nastepny termin na test imk (aktywnosc) dopiero 25.10. Wiec jak ja mam to zrobic, jezeli on mi kazal wykonac test miedzy 18-22 dc? U mnie to przypada na nastepny wtorek, maks czwartek.
Kolejny problem, on zazakreslil mi na druczku test imk, tam jest jeszcze test imk tru ale nie zakreslony. Kobitka w Prokociumiu jak powiedzialam o test imk pyta sie, czy subpopulacje czy aktywnosc. Bo jedno normalnie sie robi a drugie w wyznaczonym terminie. A ja nie mam bladego pojecia bo Pasnik zakreslil tylko test imk.
Kochana to napisz może do niego maila , a jeśli chodzi o test imk ja robiłam albo w diagnostyce albo w Synevo jak potrzebujesz maila do niego to napisz priv :)
 
Jasne :) chcialas wiedziec co bylo transferowane, czy crio i co bylo problemem.
Hehehehe teraz pamiętam jak masz czas to poopowiadaj o sobie ha się przygotowuje do 3 crio blastki więc każda informacja jest cenna. Napisz jeszcze czy miałaś badana immunologie? Z tego co pamiętam to się udało prawda ?
 
Czesc dziewczyny, po dzisiejszej wiadomosci o zasniadzie sama zaczelam czytac... o tym ze wysoka beta moze o tym swiadczyc. Mialam jeden zarodek 5cio dniowy transferowany. Czy ktoras miala tak wysoka bete? 9dpt 232, 12dpt 1'000, 15dpt 3'400, 20dpt 14'500, 26dpt 39'300. Czy przy tak wysokiej becie dobrze sie skonczylo, bez blizniakow, bo szanse na blizniaki sa bardzo male.
 
Kochana to napisz może do niego maila , a jeśli chodzi o test imk ja robiłam albo w diagnostyce albo w Synevo jak potrzebujesz maila do niego to napisz priv :)
Wlasnie dzwonilam do Synevo. Oni robia test imk subpopulacji cd 4, 8, 3, 19 i NK. A test aktywnosci tylko komorek NK. Powiedzcie prosze, czy ten test aktywnosci w Synevo jest ten sam co w Prokocimiu?
 
@Leweczek1 straszne. Nie wiem czemu życue nas tak kopie... mam nadzieję jednak na jakiś pozytywny scenariusz u Ciebie. Wysyłam dobre myśli.

Ja dziś 10 dpt 3 dniowca głupia sroka zrobiłam rano sikańca. Zero. Śladu drugiej kreski. Polecę jeszcze przed pracą na betę, ale się nie łudzę. Chyba się napiję wieczorem :(
Czekaj na wynik bety ...
Bez względu na,wynik nie trac nadziei !!
 
Hehehehe teraz pamiętam jak masz czas to poopowiadaj o sobie ha się przygotowuje do 3 crio blastki więc każda informacja jest cenna. Napisz jeszcze czy miałaś badana immunologie? Z tego co pamiętam to się udało prawda ?
Nie, nie mialam takich badan, tak udalo sie. Mialam 1 zarodek 5cio dniowy crio, na sztucznym cyklu. Za 1szym razem sie udalo. U mnie nie bylo wyraznego problemu, endometrium ok, pleminiki meza super. Tylko u mnie brak owu, 1 niedrozny jajowod.
 
reklama
Wlasnie dzwonilam do Synevo. Oni robia test imk subpopulacji cd 4, 8, 3, 19 i NK. A test aktywnosci tylko komorek NK. Powiedzcie prosze, czy ten test aktywnosci w Synevo jest ten sam co w Prokocimiu?
Ja niestety nie mam pojęcia , bo ja miałam zalecony tylko test imk (immunofenotyp ) i wykonywalam go w Synevo
Ale myślę że @dżoasia pomoże
 
Do góry