reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zarodek jeden - blastka.
Transfer 5
Na razie nie cieszę się za bardzo, ale mój wojownik walczy i wygra z matką to wojnę invistrowa! Musi!!!!
Pytalyscie o czułość testu to 10mlU/ml
Z tą czułością sikańców, to różnie bywa. Krecha jest wyraźna a był nie dość, że zrobiony po południu, to jeszcze 6 dpt. Tak więc wszystko to dobrze wróży. Mi testy wychodziły od 5 dpt.
Wiadomo, że trzeba dmuchać na zimne ale moim zdaniem wygląda to obiecująco. [emoji16]
 
Czesc kochane, u mnie tez juz po wizycie, baby mieciu machal raczka jak tylko wlaczylismy usg, wszystko jest ok, robili prenatalne, przeziernosc karkowa i budowa w porzadku wiec moge troche odetchnac. Dzis dokladnie 12 tydzien, termin na 15 kwietnia [emoji173]️[emoji173]️.Zobacz załącznik 903556
Piękne maleństwo, a jaaaaki termin :rolleyes2::-) :) dokładnie w moje urodziny ;)
 
Dziewczyny też macie takie brzuszki. U mnie 10 tc i 3 dzień. Mój brzuch wygląda tak jak na zdjęciach. Nie mogę się już ukrywać. Tłuszczyku zawsze trochę miałam ale dosłownie z tygodnia na tydzień brzuch rośnie. W poprzedniej ciąży miałam taki gdzieś w okolicach 15 tc. Teraz musiałam spodnie ciążowe kupić. Zaczynam się niepokoić.

Po ciąży macica już nigdy nie wraca do stanu sprzed i najczęściej w drugiej ciąży brzuch wywala bardzo szybko. Też byłam w szoku, ale to normalne.
 
A ja chciałam zapisać się do dr. S-Z ale już miała wszystko zajęte.Dali mi do wyboru tylko dr Ł u której miałam kiedyś nieprzyjemność być na wizycie stymulacyjnej i poświęciła mi wtedy może minutę nie udzielając odpowiedzi na żadne pytanie bo nie miała czasu. Dodatkowo na szybko zobaczyłam na stronie Novum, że pracuje tam od 2016 i tak się wystraszyłam, że mam jeden jedyny zarodek, jedną szansę i muszę iść do kogoś mało doświadczonego, że dopłaciliśmy za Lewego :)
Ja leczę się u dr S-Z, ale dla mnie też już nie miała miejsca... Z Ł. nigdy nie miałam styczności, całe szczęście z tego co mówisz.
Jak się czujesz? Ja jakaś nerwowa i wkurzona jestem, drobiazgi wyprowadzają mnie z równowagi.
Oby do bety
 
Jagoda jest byłam z novum. Co chcesz wiedzieć?
Ooo kochana widze ze znowu walczysz trzymam mocno kciuki zostan z nami
Gosiu....gratuluję Ci kochana:) ja musiałam zniknąć na ten rok...niestety musiałam powalczyć najpierw o swoje zdrowie, żeby móc myśleć o dziecku:). Gdzie Ci się w końcu udało? Pamiętam, że zmieniała klinikę ...
 
reklama
Do góry