reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Justin87 - super wieści - już nie stresuj twiksików
@Monika 2311 - Monia nadstawiam rekaw na smarki.
@Never give up - kuchana mega [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] całym serduchem
@Mamma!Mia! - [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] za przyrost do nieba
@Niezapominajka2018 - no i to już pewne - bedziesz rzygać [emoji14]
@anett96 - no to start dużo [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] mocnych
Aga a Ty już $$$$ nazbieralas?? Kiedy startujesz? :) [emoji3]
 
Zrób betę, testy nie wszystkim wychodzą, ale a to wszystkie się przy nich stresujemy
Dzisiaj 28 dzien cylku 14 dni po punkcji 11 po transferze . Zazwyczaj mam 28 dniowe cykle zobaczymy czy pojawi się @ jutro . Lekarka kazala testowac w czwartek czyli 14dni po transferze . Zobaczymy co sie wydarzy . Jak nie to w czwartek robie beta hcg.
Żałuję ze robilam te testy moglam poczekac ale to straszns ciekawość...
 
reklama
Wracam z badania, z chłopcami wszystko dobrze, jeden waży 312 gramów a drugi 297 gramów. Gin mówi, że nie widzi nieprawidłowości ale profilaktycznie wysyła mnie na badanie echa serc maluchów za 6 tygodni. Nie chcę się stresować ale się stresuję.

Justin, super, ze wszystko ok! To dobrze, ze robia profilaktyke, w Polsce zauwazylam, ze duzo bardziej szczegolowo sie wsystkiemu prozygldaja. Jestes w dobrych rekach, ze wsyztsko sprawdza. Napewno jest dobrze, tak jak ci powiedzial to profilaktyka.
 
Do góry