reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję, że pytasz. Mam usg tutaj na miejscu 8.10 będzie to jakiś 11tc. Mam nadzieję, że dzidziuś rośnie.
U mnie ok. Mdłości mam. Zmęczenie i senność na maxa. Pobolewanie brzucha no i ten Crinone wypływa mi na brazowo ale lekarka mi mówiła, że to może właśnie ten lek powodować takie podrażnienia. Mam nadzieję, bo stres oczywiście jest maksymalny. Wczoraj nawet się popłakałam żeby chyba mi to napięcie zeszło... Jutro idę do tutejszej midwife. Ciekawe co mi powie.
O brązy masz ja nic tam nie wpycham na dole ale coś tam wylatuje. Od wczoraj leżę zobaczymy czy to pomoże. Trzymam kciuki, będzie dobrze.
 
reklama
Mierzył ale nie podal wielkości poczatkowo dal di zrozumienia zebym odstawila leki potem powiedzial że jak jeszcze mam lekarstwa i chce to mogę przyjść jeszcze w poniedzialek na wizytę moje zarodki były 3 dniowe sama nie wiem co mam myśleć
@Monika2311 myślę że lekarz zupełnie niepotrzebnie Cię zestresowal... przyjmij dalej leki i na razie nie stresuj się nie potrzebnie :*
 
O brązy masz ja nic tam nie wpycham na dole ale coś tam wylatuje. Od wczoraj leżę zobaczymy czy to pomoże. Trzymam kciuki, będzie dobrze.
Będzie dobrze. Musi być. Ale co przejdziemy to nasze. Nie wiem ale przy pierwszej ciąży nie miałam takich jazd jak teraz. Pewnie nie byłam aż taka świadoma i było łatwiej.
 
reklama
Do góry