reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak ja bede kiedys taka swirnieta matka jak teraz sie zachowuje to szczerze wspolczuje moim dzieciom. Nie dzwonili dzis z labu wiec ja od rana zesrana ze pewnie sie nic nie podzielilo, ze moze czekaja zeby sie co ruszylo i dopiero beda dzwonic. Wiec zadzwonilam w koncu sama, a oni mi mowia ze czekali na moja dr zeby skonsultowac bo nic dzisiaj nie beda mrozic, wszystkie ponoc takie pikne 8A, 2 juz zaczely dalsze podzialy, moze nawet jutro na wieczor beda juz blastkami :)
Wow! Cudne wieści! Nic tylko się cieszyć :)
 
reklama
jakich przebojach?

Ja zaczynalam z ciążą bliźniaczą, ale na jednym usg okazalo sie, ze jeden Bąbelek jest duzo mniejszy od drugiego a tydzien później w szpitalu okazało się, że przestało mu bić serduszko. Jak byłam na kontroli w zeszłym tygodniu to doktor mi powiedział, ze to tzw. zespół znikającego blizniaka, który jest dość częsty, jednak nie jest to mile uslyszec na usg, ze Bąbelkowi serduszko już nie bije... Wiec teraz przy każdym usg jest stres czy z tym dugim Bąbelkiem jest wszystko ok
 
Ja zaczynalam z ciążą bliźniaczą, ale na jednym usg okazalo sie, ze jeden Bąbelek jest duzo mniejszy od drugiego a tydzien później w szpitalu okazało się, że przestało mu bić serduszko. Jak byłam na kontroli w zeszłym tygodniu to doktor mi powiedział, ze to tzw. zespół znikającego blizniaka, który jest dość częsty, jednak nie jest to mile uslyszec na usg, ze Bąbelkowi serduszko już nie bije... Wiec teraz przy każdym usg jest stres czy z tym dugim Bąbelkiem jest wszystko ok
ok rozumiem. To teraz trzeba dbac o siebie i tego jedynego.
 
33 .. no tak bo dla nich to kasa. Ten tez gadał o nifty i w ogole ze warto zrobic. Jednak nie bralam sie do tego skoro nie ma do tego wskazań..
Tzn ja nie robiłam u mojego doktorka. Tylko zupełnie w innym miejscu. Wyszukałam gdzie najtaniej i pojechałam (2350zl) ja myślałam ze jak po invitro to trzeba robić i nawet nie dyskutowalismy z mężem czy robić czy nie.. hmm no tak czy siak już zrobione i nie ma o czym mówić oby tylko dobrze wyszły. A ile płaciłas za papa i to specjalne usg??
 
Mam takie samo zdanie. Jesli nie ma wskzan to nie widze sensu ich robic.
Eh no może macie racje dziewczyny ja to po prostu robię wszystko co doktorek zaleci ( może nie jest to do końca dobre, no trudno) ja pozatym ze ciąża z invitro i 30 lat to tez brak innych wskazań bo jak na usg oglądał bobasa to wszystko lux. Nawet wszystkie paluszki mu policzył.
 
reklama
Tzn ja nie robiłam u mojego doktorka. Tylko zupełnie w innym miejscu. Wyszukałam gdzie najtaniej i pojechałam (2350zl) ja myślałam ze jak po invitro to trzeba robić i nawet nie dyskutowalismy z mężem czy robić czy nie.. hmm no tak czy siak już zrobione i nie ma o czym mówić oby tylko dobrze wyszły. A ile płaciłas za papa i to specjalne usg??
Nic.. przysługuje nam darmowe na nfz
 
Do góry