reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Olk@24 ewidentnie trafiłaś na żyłkę... Olus Kochana przyciskaj mocno po wstrzyknieciu, może pomoże... ja teraz tak robię i nie mam siniakow... A nie raz miałam w poprzednich przejściach
Mi mąż robi zastrzyki :p sama sobie nie dam rady , próbowałam i nie dam rady wciągam brzuch... Teraz mąż mi nawet zastrzyków nie chce robić jak zobaczyl te siniaki :rofl::rofl:
 
Dobry wieczór dziewczyny mam problem czy to normalne ,ze w ciąży można zemdleć wyobraźcie sobie ze dzisiaj byłam u szwagierki tak słabo mi się zrobiłam ze zaczęłam ja widzieć potrójnie i padłam tak słabo mi się nagle zrobiło to 12tc+2 ,masakra i cały wieczór jest mi tak słabo czy to normalne ???
 
Dziewczyny, jeszcze Was dopytam. Zaczęłam w niedzielę brać Lutinus 3x1 i Luteinę 3x2. Od poniedziałku czuję się okropnie. Jestem na maksa senna, osłabiona, mam przelewania w brzuchu, wzdęcia, a nawet bóle mięśniowe. Nie czuję się infekcyjnie, temperatura w normie.
Nigdy wcześniej po progesteronie tak nie miałam... w zasadzie lekko wydęty brzuch to było wszystko.
Działania niepożądane progesteronu wyczytałam sobie z ulotki, ale miała któraś tak? Do tego stopnia, że śpię w nocy po 9-10 godzin a w dzien też ze 3?
Kochana ja przespalam caly pierwszy trymestr. Od samego poczatku wlaczenia progesteronu bylam bardzo senna
 
reklama
Do góry