reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Beata ja zawsze slysze to samo ze w dniu punkcji albo pare godzin przed owulacja musi byc niski , zeby od momentu zaplodnienia zaczal rosnac i otworzyl okno implantacyjne.zbyt wysoki wykazuje niekorzystny wplyw na endometrium macicy, powoduje zbyt szybka dojrzalosc sluzowki macicy zanim jeszcze zarodek osiagnie do zagniezdzenia stadium. w cyklu sztucznym 1,5-1,8w dniu punkcji , przy transferze okolo 10-20( czego bym sie az tak strasznie nie trzymala) chociaz byly juz tu przypadki ze lekarze odwolywali transfery bo byl za wysoki, na naturalnym cyklu jest od 1 do max 26-28 , rozne zrodla roznie podaja.
Temat kontrowersyjny bo wiecznie poddawany dyskusji .Takie normy miala moja stara klinika, ktora sie ich zreszta nigdy nie trzymala, z moja aktualna nie ma wogole dyskusji. Ciezko chyba jest ustalic jedna linie jesli chodzi o te normy , bo przez to ze jest wydzielany pulsacyjnie ciezko go zmierzyc, dodajac do tego fakt , ze biorac sztuczny Progesteron nie zobaczysz go wogole we krwi.
@annemarie Diękuję zobaczymy czy w mojej klinice też tak będzie jak patrze ile wy wszystkie leków przed i po przyjmowałyście to aż strach mnie obleciał w mojej klinice dostałam tylko Acard progynove i luteinke dowciapnie a wy tu piszecie o immuno rozluzniajaćych macice powstrzymujących od skurczów teraz też będe mądra jak pojade 27 na wizytę i zapytam o wszystko a zwłaszcza o embriogel i embriogen no i encorton bo z tego co czytam to prawie wszystkie to bierzecie ;-) jeszcze raz dziękuję za odpowiedż ......sorki że tak zawracam głowę ale mam jeszcze pytanie dotyczące paznokci mam swoje na nich gel i lakier hybrydowy już je likwidować zanim dostane inne leki do gonapeptylu który już biore 11 dzień czy może one nie robią różnicy i jak to jest tak naprawde z mydłami szmponami do mycia co polecacie ?? :-) :):-) :) dzięki ......
 
A jak sie obniża progesteron ? Sa jakieś leki na to?
Odpisalam ci priv.

Swoja droga po co obnizac cos co funkcjonuje? Twoje cialo wie kiedy przyjac zarodek , jak go karmic itd. Wszystko jest genialnie skonstruowane dzieki temu jestesmy na swiecie.
Albo sie nie daje prg dodatkowo bo twoj juz jest do nieba , albo robi sie cykl sztuczny i ma sie to pod kontrola.U mnie byl ten sam problem ale z endometrium, roslo mi jak szalone a ja dostawalam dodatkowo 3x2 estradiolu, teraz 2x1 . Ale trwalo zanim znalazlam lekarza ktory wreszcie sobie to na czerwono podkreslil i zaczal na to uważać.Efekt koncowy byl taki ze 5-9 dni po transferze dostawalam juz okres.Tez potrzebowalam czasu zeby to ogarnac , myslisz ze ktos mi to powiedzial w starej klinice? Co ty, wszystko zawsze bylo super.
 
@annemarie Diękuję zobaczymy czy w mojej klinice też tak będzie jak patrze ile wy wszystkie leków przed i po przyjmowałyście to aż strach mnie obleciał w mojej klinice dostałam tylko Acard progynove i luteinke dowciapnie a wy tu piszecie o immuno rozluzniajaćych macice powstrzymujących od skurczów teraz też będe mądra jak pojade 27 na wizytę i zapytam o wszystko a zwłaszcza o embriogel i embriogen no i encorton bo z tego co czytam to prawie wszystkie to bierzecie ;-) jeszcze raz dziękuję za odpowiedż ......sorki że tak zawracam głowę ale mam jeszcze pytanie dotyczące paznokci mam swoje na nich gel i lakier hybrydowy już je likwidować zanim dostane inne leki do gonapeptylu który już biore 11 dzień czy może one nie robią różnicy i jak to jest tak naprawde z mydłami szmponami do mycia co polecacie ?? :-) :):-) :) dzięki ......
Embriogel i embriogen?
Masz na mysli embrioglue?;)czy jakies inne wynalazki?
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
WRZESIEŃ to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-09-25 Pralinqa punkcja
2018-09-25 Never give up transfer !! [emoji110][emoji110]
2018-09-27 dżoasia transfer !! [emoji110][emoji110]
2018-09-27 Gosia321 wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-09-29 Pandzia89 podglądanie maluszków [emoji173]️[emoji173]️
2018-09-29 Barburka termin porodu
2018-09-29 Olk@24 transfer !! [emoji110][emoji110]
2018-09-30 shaggy termin porodu
2018-10-01 Ozis beta !! [emoji110][emoji110]
2018-10-01 Mamma!Mia! beta !! [emoji110][emoji110]
2018-10-02 redferrari wizyta u gina prowadzącego ciążę
2018-10-02 Akatombo wizyta przed rozpoczęciem stymulacji
2018-10-03 ilmenau badania prenatalne
2018-10-04 Gosia321 badanie połówkowe
2018-10-11 sunrisea wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-10-19 Maryanka termin porodu
2018-10-30 sunrisea badanie połówkowe
2018-11-01 mmileczkaa termin porodu
2018-12-11 Malinka1989 termin porodu
2018-12-12 tamiza termin porodu
2018-12-19 limoncia1 termin porodu
2018-12-26 ona232 termin porodu
2019-01-01 Pat1980ka termin porodu
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-06 redferrari termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

Milo wejsc po hskims czasie i czytac termin porodu termin porodu termin porodu termin porodu [emoji7][emoji7][emoji7][emoji108][emoji108][emoji108]
 
@Justin87 no właśnie napisałam, że zluzowałam :)
A tak serio to dziewczynom w pracy powiedziałam, że ja teraz siedzę przy biurku, a one biegaja po zakładzie :)
Wpisz mnie proszę na betę 05.10. Sprawdzę przed imprezą, a co.
W ogóle pierwszy raz tak źle zareagowałam na progesteron. Brzuch mi napuchł i zasypiam na stojąco. A od poprzedniego transferu udało mi się zrzucić 6 kg, brzuch się plaski zrobił, a teraz znów bebzol wywalony...

Czyli jednak 11 dzień ;)
A jakie bierzesz leki po?
 
reklama
Do góry