reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Megi1985@ za przyrosty [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

zrobić przeciwciała ANA
Pewnie chce sprawdzić czy można szczepić...

Cześć Dziewczęta, jestem taka zdołowana. 31dpt (6dniowy zarodek był podany) i jest cały czas puste jajo :(
Przykro mi kochana :(

@Agonia777 tule do serducha.
@dżoasia jasna chol.... oby chociaż były wartościowe [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@Sol no takich wiadomości się spodziewałam [emoji173]️
@annemarie test wyglada zachęcająco jak na taki dzień po zastrzyku. Za piękna betę wkrótce [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Dla każdej z was wojowniczki, dużo siły w tej walce [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
reklama
A wiec tak
Jaka ja niecierpliwa i to moja wada
Pasnik odpisał mam odpuścić cykl i zrobić przeciwciała ANA i mu przesłać i oczywiście zejść stopniowo z encortonu
Szczescie i tak masz na razie plan do wykonania, Pasnik to nie wszystko. Zmiana kliniki na UZ czy UN czy jak to sie nazywa tez potrwa, wiec sie tak nie niecierpliw , czasu i tak potrzebujesz zeby to ogarnac. :):)
 
Dziewczyny, nie sądziłam nawet ze moja kruszyna wywoła tyyyyyle ciepłych słów i gratulacji.;) Bardzo Wam za nie dziękujemy :sorry2::oops::tak:. Mała przez szczepienia jest osowiała o ja tez w tej roli odnajduje sie cieżko :( nie pomaga fakt ze wszystko boli:no2: liczę po cichu ze bedzie lepiej. Za każda z Was trzymam kciuki. Liczę na to ze może kiedy za jakiś czas wrócę po mrożonkę to żaden nick z forum nie bedzie w mojej pamięci z obecnych czasów :yes: trzymam za Was kciuki, będę tu czasem zaglądać :)

Pewnie, że będzie lepiej :) Będą trudne chwile, ale będziesz szaleć z miłości i zakochiwać się w dziecku coraz bardziej, miłość do dziecka do ogromna siła.
Mam nadzieję szybko będziesz mogła wrócić do domu, bo wiadomo jak jest człowiekowi w szpitalu. Trzymajcie się i wpadajcie!
 
reklama
Do góry