reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie mam dobrej wiadomości dziś dla was :(
Jest negatyw i ten 7 raz jednak nie przyniósł mi szczęścia,wróżka jenak chyba wywróżyła prawdę :(
Jest mi tak smutno ,ze chyba serce mi zaraz pęknie co jest ze mna nie tak czy rzeczywiście jestem tak zepsuta ,ze nie wychodzi
Nie mam siły na walkę już ....
miałam taka cicha nadzieje ,ze jednak te plamienie coś oznacza i te zawroty ,a jednak wszystko do dupy :(
Leczenie Pasnika nie pomogło nie zdziałało cudów
Nie wiem co teraz ,gdzie uderzyć
Nie chce mi się zyc już ...
Beta 5 i kazała czekac na okres i od razu dzwonic po tego jednego który został ... co teraz z tabletkami mam odstawić ? Dziś normalnie 9 dniem blastki 5 dniowej
Co z encortonem i clexanem ? Byłam na leczeniu 14 dniowym potem miesiąc przerwy bo czekałam na okras i gdy zjawił się nie było transferu bo klinika zamknieta i teraz dopiero podchodziłam wiec to już będzie 3 mc od tych 14 dni !!!!
Jednak zarodek który tak chwaliły nie chciał zostać ze mna
Nawet gdybyście mnie pocieszały to i tak nie pocieszycie
Nadzieja umarła we mnie chyba już konkretnie
Kochana wypłacz się i wykrzycz... Śle przytulachy... Trzymaj się kochana :(
 
reklama
Ja tez z Krakowa :) robiłam posiewy w laboratorium na św Jana, w Synevo na Basztowej i w Macierzyństwie (nie trzeba się wczesniej umawiać w żadnym z tych miejsc)
Nie wiem jak ceny w dwoch pozostalych, ale z macierzynstwa odsylaja wyniki do diagnostyki, co sie wiaze z duzo wyzszymi cenami. Wiem bo to przerabialam ;) co moglam to robilam na wlasna reke :)
 
Pamiętam słowa jednej z moich koleżanek jakieś dwa lata temu: a co wy się tak ociagacie z dzieckiem? Ja na to że staramy się a ona: jakoś chyba słabo, masz pieniądze to se zrób in vitro!!!!! Kreatynka... Do tej pory o tym myślę bo ludzie tępi myślą że in vitro to od razu dziecko jak by wykładali gotowa ciąże... Mało kto zdaje sobie sprawę jakie to jest trudne, ile trzeba przejść żeby się udało!!!!
 
Gratulacje Kochana!
emoji173.png
emoji173.png
To trzymamy mocno kciuki za przyrost
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
Dziękuję przydadzą się
 
reklama
Do góry