reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeśli beta wyszła 5 a nie mniej niż 5, to coś się zadziało. Po drugie @gosia321 po leczeniu u Pasikonika miała ciążę biochemiczną a przy kolejnym podejściu zaszła w ciążę i Oliwia pięknie rośnie w brzuszku mamy. Nie wiem czy wtedy nie zwiększono u Gosi dawki encortonu.

Jeśli beta była równa 5, to ja bym nie odstawiała leków i zobaczyła, co z tego wyniknie. Rozumiem, że mieszkasz poza Polską ale ja bym coś próbowała pokombinować w takiej sytuacji.
Ostatnio betę miałam 17 dziś 5 wiec dzieje się lecz nie w tym kierunku
 
reklama
Rozumiem Twój żal, rozgoryczenie i ból. A może pominęłaś jakieś ważne badanie? kariotypy? Czy niepowodzenia są po stronie Twojej czy męża? Podbuduj koniecznie męża! Dziecko nie jest miarą męskości! Pokaż mu że dużo Was łączy i to niepowodzenie nie może Was poróżnić. Jeśli to za szybkie pytanie to przepraszam ale... czy myślałaś o ND czy KD? U nas na forum czy na ciężarówkach są mamusie i nic nikomu do tego co tam się a geny kryją :)
Rozmawiałam i to taki temat ze szybciej się rozstaniemy
 
Szczescie , kochana ja mam za soba negatywnych transferow z 2 na poczatku i chyba juz nawet nie zerem na koncu... tak z dwadziescia pare, wiec cie nie bede pocieszac , bo w takim momencie nic i nikt cie nie pocieszy , a te wszystkie dobre rady( chociaz w dobrej wierze ) robia jeszcze bardziej agresywnym i wscieklym na zycie.
tak naprawde kazdy sam musi znalezc sposob jak sobie z tym poradzić.
Ale mam pare pytan, bo cos mi tu w tym wszystkim nie gra...mozesz mi na prvi odpowiedziec:
Genetyka zrobiona?
Immunologia - co wyszlo jakie leki?
AMH?
Sperma?
Jak sie ta super klinika nazywa?
Leki do transferu?
Wysokosc endo mierzona?
Okno implantacyjne sprawdzane?
Zarodki? Klasa?
Jakie badania dodatkowe robilas?
Wspomagacze z kliniki?
Monitoring zarodkow?
Twoje diagnozy?
Wchodzi w rachube KD albo ND , albo adopcja blastki?
Bedziesz miala sile to napisz mi prosze
To co mowi maz dziel na pol , ten biedny chlop tez siedzi w glebokiej depresji i bierze wszystko na siebie.
A Pasnik robi tylko swoja robote i cudotworca tez nie jest!
Gdybys chciala to wyciagam łapkę z pomoca ❤️
 
@Szczescie1986 bardzo mi przykro:(
Wyrzuć te głupie słowa wróżki z głowy i walcz dalej. Uwierz że w końcu się uda. Leczenie Pasikonika jeszcze działa więc wracaj od razu po ostatni zarodeczek. A jeżeli i wtedy się nie uda to rozważcie albo badanie genetyczne zarodków z kolejnej stymulacji, albo nasienie dawcy. Uwierz mi, że całe to leczenie działa negatywnie na związek każdej z nas, ale jeśli się kochacie to przetrwacie wszystko. Przytulcie się dziś do siebie i ustalcie wspólnie dalszy plan. I walczcie o wspólne szczęście.
 
Szczescie , kochana ja mam za soba negatywnych transferow z 2 na poczatku i chyba juz nawet nie zerem na koncu... tak z dwadziescia pare, wiec cie nie bede pocieszac , bo w takim momencie nic i nikt cie nie pocieszy , a te wszystkie dobre rady( chociaz w dobrej wierze ) robia jeszcze bardziej agresywnym i wscieklym na zycie.
tak naprawde kazdy sam musi znalezc sposob jak sobie z tym poradzić.
Ale mam pare pytan, bo cos mi tu w tym wszystkim nie gra...mozesz mi na prvi odpowiedziec:
Genetyka zrobiona?
Immunologia - co wyszlo jakie leki?
AMH?
Sperma?
Jak sie ta super klinika nazywa?
Leki do transferu?
Wysokosc endo mierzona?
Okno implantacyjne sprawdzane?
Zarodki? Klasa?
Jakie badania dodatkowe robilas?
Wspomagacze z kliniki?
Monitoring zarodkow?
Twoje diagnozy?
Wchodzi w rachube KD albo ND , albo adopcja blastki?
Bedziesz miala sile to napisz mi prosze
To co mowi maz dziel na pol , ten biedny chlop tez siedzi w glebokiej depresji i bierze wszystko na siebie.
A Pasnik robi tylko swoja robote i cudotworca tez nie jest!
Gdybys chciala to wyciagam łapkę z pomoca ❤️
Odpisze kochana jak się wypłacze bo napic się tez nie mogę przez te sterydy
 
@Szczescie1986 bardzo mi przykro:(
Wyrzuć te głupie słowa wróżki z głowy i walcz dalej. Uwierz że w końcu się uda. Leczenie Pasikonika jeszcze działa więc wracaj od razu po ostatni zarodeczek. A jeżeli i wtedy się nie uda to rozważcie albo badanie genetyczne zarodków z kolejnej stymulacji, albo nasienie dawcy. Uwierz mi, że całe to leczenie działa negatywnie na związek każdej z nas, ale jeśli się kochacie to przetrwacie wszystko. Przytulcie się dziś do siebie i ustalcie wspólnie dalszy plan. I walczcie o wspólne szczęście.
Zeby to wszystko bylo takie proste :(
 
reklama
W sumie nie duzo , jesli nie masz sily startowac po @ dalej i chcesz odetchnac , to od jutra zejdz na 5 mg i bierz jeszcze z piec dni, zeby nadnercza zaczely znowu pracowac.

Bedziesz sie chciala „ wyrzygac” pisz do mnie i nie tlum tych emocji w sobie,
Buzka i juz nie truje❤️❤️❤️
Ja nawet nie mogę sobie wyobrazić jak ty kochana dajesz rade z tym? Z tego co pamietam to już masz jedno szczęście chyba ze coś mi znowu się pokićkało ... ja już 7 razy i psycha siada ,a jestem mega silna uwierz mi ... całe zycie mam pod gorke w życiu osobistym i rodzinnym zawsze ciągnę ten krzyż na barkach a teraz myślałam ,ze chociaz w tym cierpieć nie będę
Czasem przychodzą mi do głowy myśli ze jakbym oczy zamknęła całkiem to może i lepiej będzie ... wiem ze to co pisze to nie to ze dziś mi nie wyszło mi ogólnie w zycie nic nie wychodzi
 
Do góry