reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja wczoraj tak byłam podłamana psychicznie przez ta koleżankę i jej wróżkę ,ze potem mąż trochę tez dobił
Powiedział ,ze zastanawiał się tez wcześniej nad tym ,ze nam się nie udaje i ze jeśli teraz się nie uda to on mi da wolna rękę i żebym więcej z nim się nie męczyła i żebym ułożyła swoje zycie z kims kto mi da naturalnie dziecko
Boże dziewczyny dlaczego jesteśmy na to skazywane
Wogole ani on ,ani ja nie powinnismy tak myslec,a jednak gdzies tam na końcu głowy jakiś diabeł
Zmusza nas do tych refleksji
Dlaczego Bóg wystawia nas na próbę ?
Przecież gdybym go nie kochAla to bym z nim nie była,a do szczęścia nam tylko trzeba ta różowa pupcie
Wiem ,ze mój byłby wspaniałym ojcem bo jak widze go wśród dzieci aż łzy mi kręcą się i tak jak mu
Marzy o tym dniu
Tyle wyrzeczeń, taka długa droga i dalej siedzimy w tej wielkiej niewiadomej
Co się dzieje ,czy rzeczywiście jest tak do dupy ,ze będziemy walczyć i nigdy tego końca nie będzie?
Sory ,ze tak wzielo mnie na takie dumanie ,ale jak nie wy to kto mnie zrozumie ....
Niunia będziecie rodzicami i to cudownymi.
Niestety ivf to ciężka i czasami bardzo długa droga z wieloma zakretami. Jednym udaje się od razu inne muszą walczyć o medal na mecie.. Ale tylko wytrwali osiągają medale [emoji182] [emoji179] [emoji179] [emoji123]
Nie myśl już dłużej o swojej koleżance a o kropku który ma się u Ciebie zadomowic na najbliższe min 8 miesięcy [emoji173]
 
reklama
Dziewczyny dzwonił do mnie embriolog. Ze świeżych 24 occytow dojrzalo 14 komórek i z 9 odmrazanych przetrwało 3 szt. Tylko że 1 szt okazała się uszkodzona genetycznie, czy coś takiego, ale za to 1 szt. natychmiast się podzieliła więc z jednej komórki mamy 2 komórki. Czyli zapladniaja dzisiaj 17 szt. Trzymajcie mocno kciuki, bo ostatnio na 6 zapłodnionych był tylko 1 zarodek. W czwartek o 15:20 transfer
3mamy nieustannie [emoji110] [emoji110] [emoji110] za drużynę piłkarską z ławką rezerwowych :-) ;-)
 
I bardzo dobrze... kopiuj pierwsza procedurę do momentu zajścia w ciążę... A później zmień tylko jej przebieg aby trwała całe 9 miesięcy! :*
Niunia a jakie masz dawki leków? I podchodzisz na swiezaku czy jakieś leczenie Pasnikowe wkracza?
Teraz mam tylko gonal 150. Dużo tłumaczenia ale wydaje mi się, że może być ok. Okaże się jutro. A raczej po punkcji albo za 9 miesięcy.
Wy mi tu gadacie, że ja mam nie wiadomo jaką pamięć, a Wy co? :D Ja teraz się czuję jak yeti a u Ciebie pamięć wzorowa ;) dziękuję za życzenia :D

My po wizycie i tutaj malutkie zaskoczenie, gdyż kruszyna prawie wcale nie urosła od ostatniej wizyty, tylko 70gram, więc ma 3070g i... mam rozwarcie na dwa palce oraz otwarta szyjkę, więc czekamy :-Dzdziwienie, bo w sumie nic nie czuje wyjątkowego i jakiś skurczy nie mam :-) może już w weekend będziemy ostro działać heh OBY OBY OBY!!
OBY OBY OBY!!! trzymamy meeeeeeega kciukolce za malutką! :)

Kurde a ja tylko herbaty owocowe piję a one mają w swoim składzie hibiskus  :szok::szok::szok:
Muszę przestawić się na czarną z sokim cytrynowym chyba taka nie szkodz?
Czarna to tez nic dobrego. Polecam rooibosa - smaczna, przypomina trochę czarną, ale nie zostawia cierpkiego posmaku i osadu na zębach, nie zawiera teiny no i moga ją pic nawet noworodki :)

@Justin87 dziękuję za dopisanie do kalendarza na jutro. Gratuluję zdanego egzaminu, ale nie wiem z czego miałaś? :D Studiujesz jeszcze czy to coś innego? :)

Dziewczyny betujcie już bo mi brakuje adrenaliny jak wieczorami czytam ;P
 
Teraz mam tylko gonal 150. Dużo tłumaczenia ale wydaje mi się, że może być ok. Okaże się jutro. A raczej po punkcji albo za 9 miesięcy.
Wy mi tu gadacie, że ja mam nie wiadomo jaką pamięć, a Wy co? :D Ja teraz się czuję jak yeti a u Ciebie pamięć wzorowa ;) dziękuję za życzenia :D


OBY OBY OBY!!! trzymamy meeeeeeega kciukolce za malutką! :)


Czarna to tez nic dobrego. Polecam rooibosa - smaczna, przypomina trochę czarną, ale nie zostawia cierpkiego posmaku i osadu na zębach, nie zawiera teiny no i moga ją pic nawet noworodki :)

@Justin87 dziękuję za dopisanie do kalendarza na jutro. Gratuluję zdanego egzaminu, ale nie wiem z czego miałaś? :D Studiujesz jeszcze czy to coś innego? :)

Dziewczyny betujcie już bo mi brakuje adrenaliny jak wieczorami czytam ;P
Jestem na aplikacji radcowskiej, założenie jest, by zapewnić mojej wesołej gromadce byt na lepszym poziomie w możliwie niedalekiej przyszłości ale nie wiem czy coś z tego będzie, staram się. ;) Egzamin był z prawa pracy.

Co do kalendarza, to proszę bardzo. Będę miała rękę na pulsie, co u Ciebie. [emoji16]
 
My po wizycie i tutaj malutkie zaskoczenie, gdyż kruszyna prawie wcale nie urosła od ostatniej wizyty, tylko 70gram, więc ma 3070g i... mam rozwarcie na dwa palce oraz otwarta szyjkę, więc czekamy :-Dzdziwienie, bo w sumie nic nie czuje wyjątkowego i jakiś skurczy nie mam :-) może już w weekend będziemy ostro działać heh OBY OBY OBY!!
Ale świetnie... A niedawno robiłaś bete ;-)
Będzie się działo... ;-)
Niedługo wasze życie zmieni się o 180% :)
 
Hej Dziewczyny!:) długo zwlekałam zanim postanowiłam, ze napisze, jutro mam transfer jednego mrozaczka 5BA (nie miałam świeżego transferu z racji hiperki), dziś oczywiście jak na złość czuje się lekko podziebiona i oczywiście milion myśli w głowie czy iść czy odwolac, czytam internety a tam ze raczej lekkie przeziębienie nie szkodzi, ale skąd mam wiedziec ze ono będzie lekkie skoro dziś dopiero pierwszy dzień? No i się stresuje dodatkowo i zamiast tylko się ekscytować to się martwię:( dodam, ze to będzie mój pierwszy transfer z pierwszej procedury z której mamy 3 zarodki, wskazanie do ICSI to b ale to b słaba armia, niby brak innych problemów medycznych i doktor bardzo optymistyczny ale jednocześnie rutynowo poinformowali, ze jutro należy dzwonic rano potwierdzic ze się nie jest chorym i ze się będzie na transferze, tak się boje jak się będę czuć jak się obudzę rano... trzymajcie proszę kciuki!
Będzie dobrze... jak to na razie lekki katar czy gardło to bym szła...;-)
Nawet czasami lekkie przeziębienie pomaga w wgryzaniu się kropkow :)
 
reklama
Do góry