reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Idziemy trójcą, jak lachony teraz :)
@dżoasia, w jakie rejony kalendarzowe celujesz?
Bo u mnie wstępnie między 20 a 23 września :)
Transfer mam nadzieję ok 25. Wszytko zależy od jajek, punkcji i tych innych gówienek - same wiecie. Oby tylko było co transferować.
Ale to w kolejnych odcinkach ;)
@Mamma!Mia! no to jest nas więcej ;)
 
Jestem na aplikacji radcowskiej, założenie jest, by zapewnić mojej wesołej gromadce byt na lepszym poziomie w możliwie niedalekiej przyszłości ale nie wiem czy coś z tego będzie, staram się. ;) Egzamin był z prawa pracy.

Co do kalendarza, to proszę bardzo. Będę miała rękę na pulsie, co u Ciebie. [emoji16]
Brawo Kochana! [emoji122][emoji122][emoji122] prawo, wielka rzecz [emoji4]
 
reklama
@dżoasia @Mamma!Mia! Super, razem raźniej!
No wiadomka, że jeszcze kilka odcinkow... u mnie odc 1 pt "Czy będzie owulacja? - rozważania leniwych jajników" Odc 2 pt "Rozmrażanie zarodka - podzielić się czy nie, oto jest pytanie..." i potem mam nadzieję nastąpi dramat w 3 aktach pt "Beta HCG" z jakimś happy endem...
Póki co zaczynam się cieszyć, ale robię też mnóstwo planów na "potem" - 2 wyjazdy i konferencja w robocie w październiku... żeby w razie co mieć czym zająć głowę i nie zwariować. Ale wiecie co? Dobrze będzie :) :) :)
 
Do góry