reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dzwonił do mnie embriolog. Ze świeżych 24 occytow dojrzalo 14 komórek i z 9 odmrazanych przetrwało 3 szt. Tylko że 1 szt okazała się uszkodzona genetycznie, czy coś takiego, ale za to 1 szt. natychmiast się podzieliła więc z jednej komórki mamy 2 komórki. Czyli zapladniaja dzisiaj 17 szt. Trzymajcie mocno kciuki, bo ostatnio na 6 zapłodnionych był tylko 1 zarodek. W czwartek o 15:20 transfer

Trzymamy kciuki za piękne podziały :)
Ja mam jutro 5 tą dobę i dowiem się ile mamy dzieci❤️❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Kochana pamietam ze mi dziewczyny tu kiedys pisaly, zeby uwazac na herbaty owocowe/z dzikiej rozy itp ze wzgledu na czesto obecny w ich skladzie hibiskus
Kurde a ja tylko herbaty owocowe piję a one mają w swoim składzie hibiskus  :szok::szok::szok:
Muszę przestawić się na czarną z sokim cytrynowym chyba taka nie szkodz?
 
@RedHotChiliPepper28 cudnych widoków [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️ [emoji173]️
@Pralinqa kciuki za zielone światełko do rozpoczęcia stymulacji[emoji110]
@Justin87 kciuki za egzamin [emoji110]
@lafantynka piękne widoki gratuluję ślicznego maleństwa[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
@ilmenau bardzo mi przykro że jeden maluszek się poddał ale będzie z góry czuwał nad swoim rodzeństwem by zdrowo rosło[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Miłego dnia dziewczyny. Ja po wczorajszym dniu i emocjach padłam i spałam 12 godzin. Teraz kręcę się po domku i staram się coś robić by nie myśleć :D:D:p



Cześć Laski,
@RedHotChiliPepper28 pięknych widoków. :D Pochwal się mamusiu później zdjęciami malucha. :) Samych dobrych wieści na dzisiejszej wizycie. :*
@Pralinqa powodzenia dzisiaj, oby wszystko było dobrze i żebyś mogła rozpocząć stymulację hodowli dorodnych jajeczek. [emoji173]️

@ilmenau bardzo mi przykro, że jeden maluszek nie dał rady. :(

Proszę o kciuki o 13:00 w sprawie innej niż bejbiki, otóż mam egzamin a że maluchy nie dały się matce uczyć skutecznie ją usypiając, to jest cienko z wiedzą i pozytywna energia się przyda. ;)

Miłego dnia! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Dziewczynki, nie było wizyty, bo nie dostałam krwawienia po odstawieniu antyków. Zamiast wizyty miałam dzisiaj mega ból owulacyjny z prawego jajnika. Coś jest bardzo nie tak, ale lekarka dzisiaj rano kazała czekać do czwartku, więc czekam. Nie pisałam do niej już z tym bólem, bo i tak juz na niezłą histeryczkę wyszłam... także wszystko się porąbało, a ja jestem załamana... [emoji21][emoji31][emoji22]
 
reklama
Kochana, moja beta szybowala na poczatku bardzo w gore, nawet przeszlo mi przez mysl, ze zarodek sie podzielil na dwa, a ostatecznie na Nifty okazalo sie ze mamy jednego chlopca, wiec mysle ze prognozowanie plci z wysokosci bety trzeba brac z duzym przymruzeniem oka [emoji4]
Wiem , raczej tak żartobliwie podchodzę .. :D może pojutrze się już dowiem.
 
Do góry