reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka :D
Dzisiaj dzień pełen wizyt przed crio.
@Olk@24, @Szczescie1986 , @NadziejaJest powodzenia dziewczyny, obyście dostały zielone światło na te ostatnie, bo tym razem szczęśliwe transfery. Dajcie znać później jak się sytuacja rozwija. :*
@Gosia892 już połówkowe? Ale że jak? Wow! :D Miłego podglądania maluszka, pokaż później zdjęcia swojego szkraba. ❤️ Trzymam kciuki za same dobre wieści. ✊✊✊
Dziewczyny mocne kciuki za wizyty✊✊✊✊
Gosiu pięknych widoków dzisiaj ❤️❤️❤️❤️

Agniecha1508 kciuki za wojownika✊✊✊✊

Tina35 bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się tylko działaj dalej bo wiesz już że coś ruszyło ❤️❤️❤️❤️❤️

Wszystkim życzę miłego dnia❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Dziekuje motylku, masz racje, ale wiesz jak to jest na wszelkie sposoby czlowiek sie zastanawia zeby nie zaszkodzic. Wlasnie zadzwonilam tez do kliniki, maja skonsultowac z lekarzem I oddzwonic, oni chyba mnie tam juz maja dosyc! :o
Wiadomo każda świruje:) Ja też muszę posiew moczu zrobić już widzę minę mojej ginekolg ale jak zwykle da mi skierowanie i powie abym zaznaczyła co mi tam pasuje. Mieciu będzie dobrze jeszcze pare dni i koniec antybiotyku.
 
Pięty potrafią bolec od chodzenia za długo w zupełnie płaskich sandałach. Podobno stopa woli lekkie podwyższenie z tylu.

Człowiek dwa miesiące na zwolnieniu bez szpilek w pracy i już się licho czepia :D może faktycznie od butów, ale boli mnie tez w okolicy kostek i z krwi wychodzi mi stan zapalny w organizmie wiec obstawiam ze steryd mógł coś mi namieszać
 
A próbowałaś patrzeć wtedy na jakiegoś Pana? :-D czyny lepiej działają na Naszych mężczyzn niż gadanie :p a już w ogóle myślę, że szlag by go trafił jakby ten Jegomość spojrzał na Ciebie i byście się wzajemnie uśmiechnęli hihi :-D
Ja ze swoim mamy taki dystans do tego że sama mu nawet czasem mówię patrz jaka laska [emoji6] wiem że mnie kocha najbardziej na świecie i nic tego nie zmieni. Zdarza się że jestem o niego zazdrosna ale o to że spojrzy na inną dziewczynę? to się tylko uśmiechnę [emoji4]
 
Moj sie niby przy mnie nie patrzy, ale czasami widze ze jednak spojrzy i to mnie irytuje, bo jestem starsza od niego. Niby nie ukazuje mi, ze nie jestem atrakcyjna, ale to ja zawsze porownuje sie z innymi kobietami, ze jestem brzydka, gruba, nie umiem sie ubrac, ze przez nadzerke i inne sprawy nie mam zabawy z wspolzycia, ze on napewno przez to mnie zostawi i takie tam. Denerwuje go tym niesamowicie, ale zwyczajnie dlatego ze brak mi pewnosci siebie. W gruncie rzeczy wiem, ze nie wygladam na swoj wiek a czesto slysze od ludzi, ze mam grubo mniej niz 30. Ale coz... prawda jest taka, ze nie umiem sie ubrac, potrzebowalabym stylistki xD Mam lamliwe paznokcie, wiec ciezko wychodowac mi cos fajnego. Zwyczajnie nie mam czego malowac. Nie umiem sie tez umalowac, tusz do rzes i to wszystko. Tak naprawde moj M czepia sie wlasnie mojego ubioru, ze jak z nim wychodze gdzies, nie ubiore sie ladnie a wygodnie. Przyznam mu racje, ale w tygodniu my prawie wcale nie wychodzimy, wiec ubieram sie tylko odswietnie do pracy a w weekend jak wyjdziemy, chcialabym wyjsc sobie na luzacko no i gotowy konflikt. Czasem mowi, ze moglabym zrobic sobie paznokcie... No moze i chcialabym, ale naturalnych nie wychoduje a hybryd sie boje, ze alergia, ze to kosztuje, ze to i siamto i bla bla. Ooo, albo ze nie nosze obcasow! Albo raczej, ze juz ich nie nosze. Ja bym bardzo chciala chodzic w obcasach ale zwyczajnie zakupy w sklepie z obuwiem koncza sie dramatem, poniewaz mam strasznie waska stope i zadne na mnie nie pasuja. Wszystko spada mi z nogi, tupie i czuje sie jak idiotka. Te w ktorych kiedys chodzilam, sa juz tak schodzone, ze wstyd zalozyc. No i czuj sie tu jak kobieta atrakcyjna, miej w tylku ze twoj facet sie oglada za innymi, czuj sie niezalezna, ze to ty mozesz wybierac facetow, jak invitro zrujnowalo psychike, obuwia dobrac nie mozna, stylistki brak, no tragedia :D Kiedys to czulam sie laska, nogi mialam, spodniczki zakladalam, nawet male cycki nie przeszkadzaly mi, bo byly jak dla mnie boskie, ale tak jakos utracilam pewnosc siebie :)
Ja nie wiem co to szpilki od urodzenia :) Jeśli chodzi o paznokcie miałam zrobione 3 razy po dwa dni na ślub potem je dewastowałam to nie dla mnie..ale za to pewnego dnia zrobiłam rzęsy a mąż nie mogł oderwac oczu.Jednak od roku już nie mam potem po ściągnieciu byłam łysa :) Jestem nimfomanką to go kręci hehe wiecznie chcę a teraz nie mogę już 3 miesiąc katastrofa - nie przeszkadza mu grzecznie czeka. Malowac tez sie przestałam tylko jak gdzies idziemy.. do restauracji , kino inne imprezy spoko zdazyly sie nawet koncerty ale dyskoteka..hmm omijam z dala mój kocha tanczyc a jak kolezanki pytają czy mogą wypalam je oczami :)Do tego jestem mega zazdrosnica kiedys pracowalismy razem bylam bezpieczna .. wszystkie wiedzialy ze jak co to w ryj :) Nie jest najpiekniejszy ale ma dobre przyciaganie więc pilnuje :)
 
Czemu tak długo?
No strasznie długo bo to szukałam planu
Jak go znakazlam to czekałam dość długo na wizytę u Pasnika ,a jak już odbyła się wizyta w marcu to kolejne 1,5 mc czekałam na zlecenie i jak już dostałam zlecenie to czekam na cykl i stosowałam pigułki od pasikonika ,a jak już podchodzić chciałam to klinika moja była zamknięta i ot to tak od stycznia ciągnę sie
 
reklama
Do góry