reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje dziewczyny -ale jak to w zyciu bywa pewno bedzie inaczej.Mam juz tak wysokie endo , ze musialbym miec juz jutro transfer, co wiadomo jest niemozliwe. Czekam na maila z kliniki, obawiam sie ze bede odstawiac estrofem, czekac na @ i zaczynac na sztucznym cyklu. Nie wiem co z dawczynia? Ma dopiero jutro usg i wyznaczenie punkcji...

Kocham Cie zycie:(:mad::(
 
Dzieki motylku, tak ja wlasnie zawsze pije ok 2l wody dziennie plus inne plyny,kiedys malo pilam ale tez zrobilam psotanowienie i trzymam sie tego. Tak z bialymi majtami dobry pomysl, jeszcze najlepiej kupie takie w stylu bridget jones [emoji12]zeby bylo wygodnie. Mam nadzieje, ze ten antybiotyk nie zaszkodzi ciazy ale jak mowia ze jest ok do 34 tyg to musialam zaufac, nie mialam wyboru bo takie skrzepy lecialy ze jelsi by mi sie zablokowalo ujscie to jeszcze cewnik mjie czekal. Ale po antybiotyku lepiej i pije. To dobrze, ze ten roz sie skonczyl, kurka zawsze cos musi byc, kiedy ruszasz na kolejne usg?
Na USG idę za tydzień, wtorek lub czwartek (nie wiem czy nie za wcześnie bo to będzie 28 dpt) Uspokoiłam się już z betą. Na tym etapie nie ma to już znaczenia.
 
Dziekuje dziewczyny -ale jak to w zyciu bywa pewno bedzie inaczej.Mam juz tak wysokie endo , ze musialbym miec juz jutro transfer, co wiadomo jest niemozliwe. Czekam na maila z kliniki, obawiam sie ze bede odstawiac estrofem, czekac na @ i zaczynac na sztucznym cyklu. Nie wiem co z dawczynia? Ma dopiero jutro usg i wyznaczenie punkcji...

Kocham Cie zycie:(:mad::(

Kurka wodna, zawsze cos! [emoji20]
 
Dzoasienko kochana jest lepiej, w szpitalu sprawdzili mocz i byla infekcja, a krwi i skrzepow lecialo z moczem coraz wiecej z kzda wizyta w toalecie. Dostalam antybiotyk powiedziala, ze do 34 tyg ciazy jest bezpieczny, nazywa sie nitrofurantoin przez tydzien brac i sprawdzic mocz po tygodniu. Juz po pierwszej tabletce jak sie obudzilam rano bylo o niebo lepiej i nie bylo juz krwi i nie bolalo, bo wczoraj myslam, ze pecherz eksploduje przy kazdej wizycie. Powiedzieli, ze dla zelka nie jest to grozne, byloby jakbym tego nie leczyla. Dzis zostalam w domu. Teraz mnie kusi zeby w weekend na prywatne usg tu jechac zeby sie upewnic ze wszystko tam ok i nic sie zelkowi nie stalo. Dziekuje wam kochane za wszyskie rady wczoraj w momencie mojej paniki [emoji173]️
@Mieciu85 to dobrze, że wszystko dobrze i dostałaś lek :)
 
Na USG idę za tydzień, wtorek lub czwartek (nie wiem czy nie za wcześnie bo to będzie 28 dpt) Uspokoiłam się już z betą. Na tym etapie nie ma to już znaczenia.

Ja bylam 25 dpt wiec powinno juz byc cos widac u ciebie w przyszlym tygodniu. Faktycznie z beta to juz bez sensu. Ja nie wiem czy sie sama nie przejde jeszcze w tym tygodniu.
 
reklama
Dziekuje dziewczyny -ale jak to w zyciu bywa pewno bedzie inaczej.Mam juz tak wysokie endo , ze musialbym miec juz jutro transfer, co wiadomo jest niemozliwe. Czekam na maila z kliniki, obawiam sie ze bede odstawiac estrofem, czekac na @ i zaczynac na sztucznym cyklu. Nie wiem co z dawczynia? Ma dopiero jutro usg i wyznaczenie punkcji...

Kocham Cie zycie:(:mad::(
Kurczę, współczuje... ja narzekam na za małe endo, inni na za duże... ech. Trzymam kciuki za pozytywne wieści z kliniki, dawaj znać.
 
Do góry